Ukradli auto Szlachetnej Paczki. W środku: prezenty dla biednej rodziny. Numer rejestracyjny: WD0646E

Policja szuka złodziei, którzy ukradli samochód na jednym z warszawskich parkingów. Znajdowały się w nim prezenty przeznaczone na akcję charytatywną.

Wczoraj świętowaliśmy tegoroczny finał Świątecznej Paczki. Niestety nie wszystkie pakunki dotarły do swoich adresatów. 

Skradzione auto i prezenty

Jak informuje policja, na jednym ze strzeżonych parkingów na Żoliborzu (ul. Broniewskiego) doszło do włamania. Złodzieje ukradli ciemnoczerwoną toyotę yaris. Znajdowało się w niej ok. 20 pudełek z prezentami przygotowanymi na "Szlachetną Paczkę". Miały trafić w zeszły weekend do jednej z rodzin w miejscowości Mrozy na Mazowszu.

Wśród skradzionych rzeczy były m.in. komputer, ubrania, kosmetyki, jedzenie oraz prezenty dla 10-letniej dziewczynki. Szacuje się, że ich wartość to około 3,5 tys. złotych.

Właściciele okradzionego samochodu poinformowali o zdarzeniu policję. Funkcjonariusze szukają już sprawców.

Policja prosi o pomoc

Z informacji przekazanych przez darczyńców wynika, że toyota yaris miała ciemnoczerwony kolor. Jej numery rejestracyjne to WD0646E. 

Wszystkie osoby, które były świadkami tej kradzieży lub posiadają jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa V ul. Żeromskiego 7, tel. 22 603 71 55 lub z najbliższą jednostką policji.

Co myślisz o tej historii? Podziel się swoim zdaniem. Napisz do nas na metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

embed

Jechaliśmy świątecznym wagonem metra. "Jak wjeżdżał na peron, było słychać 'WOW'!" [WIDEO]

 

Więcej o: