Ochota. Mężczyźni zaatakowali policjanta. Padły strzały

Komenda Stołeczna Policji informuje o dramatycznych zdarzeniu, które rozegrało się na Ochocie w piątek późnym wieczorem. Policjant po służbie interweniował podczas bójki mężczyzn. Nagle został zaatakowany.

Do zdarzenia doszło na warszawskiej Ochocie, u zbiegu ulicy Białobrzeskiej i Kopińskiej.

Padły strzały

Biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji informuje, że około 22:00 policjant po służbie zauważył bijących się na ulicy mężczyzn. Podjął interwencję, przedstawił się, jednak osoby te nadal zachowywały się agresywnie. W końcu część mężczyzn uciekła, a dwóch zaatakowało policjanta.

Jeden z napastników był z psem, którym zaczął szczuć funkcjonariusza. Ten użył siły fizycznej, następnie gazu. Ostatecznie, z uwagi na istniejące zagrożenie, policjant sięgnął po broń i oddał strzał.

Ranny w nogę

W wyniku tego zdarzenia ranny został w nogę jeden z napastników. Trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali także trzech mężczyzn, którzy uczestniczyli w tym zdarzeniu. Wszystkie te osoby były nietrzeźwe. Zatrzymani byli wielokrotnie notowani, między innymi za kradzieże, przestępstwa narkotykowe i znieważenie policjanta.

O zdarzeniu został powiadomiony prokurator oraz policjanci z Wydziału Kontroli KSP.  Funkcjonariusze wyjaśniają jego okoliczności.

embed

Taksówkarze, którzy ratują życie. W Warszawie jest ich prawie 70

Więcej o:
Komentarze (51)
Ochota. Mężczyźni zaatakowali policjanta. Padły strzały
Zaloguj się
 • perkis1234

  Oceniono 46 razy 40

  I bardzo dobrze. Gdyby przycelował wyżej pewnie bym z tego powodu nie płakał.

 • sgd1981

  Oceniono 43 razy 33

  Prawidłowa reakcja policjanta częściej powinni sięgać po broń ostra

 • zbyszex1

  Oceniono 36 razy 30

  Mnie w takich artykułach zawsze załamuje takie coś: "Zatrzymani byli wielokrotnie notowani, między innymi za kradzieże, przestępstwa narkotykowe i znieważenie policjanta" Tacy ludzie nie powinni chodzić po ulicach . Wielokrotnie karany? Niby jak? Grzywna i wieczne zawiasy. Chory kraj. Brawa dla policjanta choć stąpał po kruchym lodzie. Prawo broni bandziorów lepiej

 • smiki48

  Oceniono 30 razy 24

  jak policjant użył w takiej sytuacji broni, to należy mu się nagroda. Skoro napastnicy wiedzieli z kim mają do czynienia, to wiedzieli, że agresja grozi im śmiercią.

 • koment7

  Oceniono 27 razy 17

  No to policjant może mieć teraz problemy. Widząc listę osiągnięć zatrzymanych to typowi PISowscy "patrioci wyklęci". Zaraz wyjdzie, że oni omawiali ostatnie zmiany w rządzie, żywo gestykulując, a policjant ich zaatakował.

 • elemir

  Oceniono 20 razy 14

  Brawo!

 • konradmarburg

  Oceniono 14 razy 12

  Bardzo dobra akcja policjanta. Dobra oczywiście jak na polskie przepisy. Zrobił wszystko, co mógł zrobić i czego zrobienie nie spowodowałoby medialnej sraczki trwającej kilka tygodni (czytaj: nie strzelił trochę wyżej).

 • Harald Wessling

  Oceniono 13 razy 11

  Kto mowi, ze oni (policjanci) maja latwa prace? O ich placach nie wspomne. Jezeli tylko wyczyszcza swoje szeregi z niekompetentnych debili i bandytow, a postawia na takich jak ten policjant, to maja szanse na autentyczny szacunek w spoleczenstwie. .

 • gangut

  Oceniono 17 razy 11

  "...wielokrotnie notowani, między innymi za kradzieże, przestępstwa narkotykowe..." - i oczywiście chodzili sobie na wolności jak gdyby nigdy nic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX