Ochota. M篹czy幡i zaatakowali policjanta. Pad造 strza造

Komenda Sto貫czna Policji informuje o dramatycznych zdarzeniu, kt鏎e rozegra這 si na Ochocie w pi徠ek p騧nym wieczorem. Policjant po s逝瘺ie interweniowa podczas b鎩ki m篹czyzn. Nagle zosta zaatakowany.

Do zdarzenia doszło na warszawskiej Ochocie, u zbiegu ulicy Białobrzeskiej i Kopińskiej.

Padły strzały

Biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji informuje, że około 22:00 policjant po służbie zauważył bijących się na ulicy mężczyzn. Podjął interwencję, przedstawił się, jednak osoby te nadal zachowywały się agresywnie. W końcu część mężczyzn uciekła, a dwóch zaatakowało policjanta.

Jeden z napastników był z psem, którym zaczął szczuć funkcjonariusza. Ten użył siły fizycznej, następnie gazu. Ostatecznie, z uwagi na istniejące zagrożenie, policjant sięgnął po broń i oddał strzał.

Ranny w nogę

W wyniku tego zdarzenia ranny został w nogę jeden z napastników. Trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali także trzech mężczyzn, którzy uczestniczyli w tym zdarzeniu. Wszystkie te osoby były nietrzeźwe. Zatrzymani byli wielokrotnie notowani, między innymi za kradzieże, przestępstwa narkotykowe i znieważenie policjanta.

O zdarzeniu został powiadomiony prokurator oraz policjanci z Wydziału Kontroli KSP.  Funkcjonariusze wyjaśniają jego okoliczności.

embed

Taksówkarze, którzy ratują życie. W Warszawie jest ich prawie 70

Wi璚ej o: