Komentarze (104)
Reprywatyzacja w Warszawie. Sprzedał spadek "handlarzowi roszczeń". Za bezcen. Potem popełnił samobójstwo
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • vinogradoff

  Oceniono 21 razy 3

  I to dlatego tak wielu Polakow dzis KOD-uje i drze japy na cala Polske i Europe, ze w Polsce ogranicza sie im Wolnosci i demokrancje.

 • jan-ru

  Oceniono 2 razy 2

  Jaki pamiętaj że ten majątek został komuś po wojnie zabrany też bezprawnie i jest winą ustawodawcy że nie było przejrzystych ustaw do zwrotu majątku.ktoś to wykorzystał .

 • hhesse

  Oceniono 4 razy 2

  Ale mega bagno. Bagno, które jest od wielu lat. Najwyższa forma korupcji-wałki w majestacie prawa uchwalonego dla robienia wałków. Lub braku prawa, które pewne działania uniemożliwia. Pisiory pewnie poświęcą paru swoich bo i sami umoczyli, ale przynajmniej tę stajnię Augiasza tknęli.

 • lukturko

  Oceniono 4 razy 2

  Aleście k...wa wszyscy mądrzy. To wszystko ciągnie się od początku transformacji, o tym trzeba było mówić, a przede wszystkim działać już dawno. To zaniechanie wszystkich opcji politycznych, które były u władzy. Także PIS-u, a nawet tych samych osób, które teraz są święcie oburzone. To dobrze, że ten gnój po sobie sprzątają, szkoda, że tak późno.

 • gibbonzlodzi

  Oceniono 12 razy 2

  Wszystkie rządy po '89 roku napasły się dobrze na tym procederze.
  Teraz PIS grilluje PEŁO.

 • drugiepietro

  Oceniono 1 raz 1

  Zamach na Jakiego, czy próba krwawej zemsty ze strony jakiegoś niepokojonego ducha?

 • justas32

  Oceniono 25 razy 1

  Dla komucha najgorsze co może być - to gdy ktoś zgodnie z prawem odzyska swoją własność. PRL tkwi u nas w głowach bardzo silnie ...

 • sselrats

  0

  Tak to jest jak sie wezmie za malo - nocne zmory nachodza.

 • noel1

  0

  Cała Polska odbudowywała Warszawę. Cegły zabierali z poniemieckiego Wrocławia na odbudowę stolicy. Zbierano pieniądze na Narodowy Fundusz Odbudowy Warszawy, a tu masz jak nie czarni to czerwoni rozkradają stolicę i to zgodnie z prawem. Nie dziwota więc, że w tym całym kotle reprywatyzacyjnym znajdują się pojedyńcze wypryski które też chcą skubnąć coś dla siebie. Nie powinno być żadnych reprywatyzacji Warszawy, gdyż Warszawy po wojnie nie było.

 • hdtvpolska

  Oceniono 2 razy 0

  [1] z holokaustu korzyści nie wolno mieć,
  [2] kamienice i działki trzeba oddawać.
  [3] Hitler i Stalin pozabierali dorobek pokoleń Polaków a dekret STALIN/Bierut to prawomocni.
  Jakiś tam Pan Jaki (sprytny gość z Opola) i Jego komisja (PiS) zmierzają do wywrócenia praw warszawiaków od pokoleń do własności. Gnoju: wara Ci od tematu. Rodzina Kaczyńskich dostała od komuny luksusową willę na Bielanach. Jarosław jako lokator miastowy nadal tam mieszka. Może ktoś się wreszcie zgłosi o prawo własności do działki w rejonie placu Lelewela.
  Rodzina Kaczyńskich z pewnością wiedziała w 1953 r. o wymordowaniu właścicieli. Jeszcze 10 lat temu śmiało mówiły o tym Panie z drugiej strony ulicy Mickiewicza. Jestem świadkiem naocznym. Żadnych tam Kaczyńskich nigdy nie było. Senior ojciec bliźniaków dostał z kobietą Marią dom od komuny w zamian za zasługi, a dzieci rolę w filmie.

 • typowy.leming

  Oceniono 10 razy -2

  Kiedy opozycja wygra wybory trzeba będzie skończyć z tą głupią komisją i oddać wszysko co zweryfikowali. Znów będzie można robić normalne interesy w tym kraju.

 • grey55

  Oceniono 21 razy -3

  Przez 20 lat nie spotkało Polski nic gorszego niż PO ..... dopuki nie pojawił sie PiS...

 • heko77

  Oceniono 4 razy -4

  sparky6
  Co ja słyszę
  HGW zanim przejęła kamienicę na #Noakowskiego16 pięknie ją na koszt podatnika wyremontowała

  Jasnowidzka jaka czy co?
  ================================
  A ładnie tak obgadywać "najlepszego prezydenta" i to nie tylko warszawy,remont kamienicy był w 2003 roku.A wtedy HGW była w Londynie a władał warszawą LK podobno NIEZKAZITELNY

 • laborantkolaborant

  Oceniono 16 razy -4

  zepsuta ośmiorniczka wydziela nieprawdopodobny smród...

 • antymoher64

  Oceniono 14 razy -6

  O co kułwa taki łaban z tą łepływatyzacją ?
  Hanka Głonkiewicz

 • k-333

  Oceniono 19 razy -7

  Przecież mamy kapitalizm a giełda to nie jest spekulanctwo w minucie możesz stracić miliony za komuny było to zabronione ale teraz kto kogo lepiej wyroluje .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX