To już 11 lat... Gronkiewicz-Waltz wspomina. Tak zaczęło się "najważniejsze wyzwanie w karierze"

Prezydent Warszawy zamieściła zdjęcie ze swojego zaprzysiężenia. Miało ono miejsce 2 grudnia 2006 r. "Jestem wdzięczna warszawiakom, którzy obdarzyli mnie swoim zaufaniem jeszcze na dwie kolejne kadencje" - napisała polityk.

"To było dokładnie 11 lat temu... Tak wyglądało moje zaprzysiężenie na prezydenta Warszawy" - napisała na Facebooku Hanna Gronkiewicz-Waltz. I zamieściła zdjęcie z tego wydarzenia.

"2 grudnia 2006 rozpoczęłam najważniejsze wyzwanie w swojej karierze" - dodała prezydent miasta. "Jestem wdzięczna warszawiakom, którzy obdarzyli mnie swoim zaufaniem jeszcze na dwie kolejne kadencje i wspólnie z którymi mogliśmy czynić Warszawę miastem coraz nowocześniejszym, lepiej skomunikowanym, bardziej przyjaznym, europejskim. Miastem, z którego wszyscy możemy być dumni" - napisała.

"Ile przez te 11 lat udało nam się wspólnie zmienić?"

Na koniec polityk spytała, "ile przez te 11 lat udało nam się wspólnie zmienić?". I zamieściła link do strony, gdzie można sprawdzić, co przez ten czas, zdaniem ratusza, udało się poprawić w Warszawie.

Co nie udało się w Warszawie? O to niedawno spytaliśmy stołecznych aktywistów. Do ich zarzutów odniósł się także urząd miasta. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Hanna Gronkiewicz-Waltz urodziła się w Warszawie w 1952 r. Ma tytuł profesora nauk prawnych. W latach 1992-2001 była prezesem Narodowego Banku Polskiego. Została wybrana prezydent Warszawy trzykrotnie (w 2006 r. pokonując w drugiej turze Kazimierza Marcinkiewicza, a w 2014 r. - Jacka Sasina. W 2010 r. zwyciężyła w pierwszej turze). Jej kadencja upływa w przyszłym roku. Jest wiceprzewodniczącą Platformy Obywatelskiej.

embed

Taksówkarze, którzy ratują życie. W Warszawie jest ich prawie 70

Więcej o:
Komentarze (17)
11 lat temu Gronkiewicz-Waltz została zaprzysiężona na prezydenta Warszawy. "Najważniejsze wyzwanie w karierze"
Zaloguj się
 • aktyntasza

  Oceniono 16 razy 8

  Najważniejsze wyzwanie w karierze to wywłaszczanie lokatorów kamienic Warszawskich

 • Oceniono 4 razy 2

  Sprawa reprywatyzacji zaważy na ocenie rządów HGW, ale prywatyzowały na dziko wszystkie rządy, łącznie z PISowskim. No i jednak Warszawa zmieniła się na lepsze przez te lata, co tu duzo mówić

 • lenny102

  Oceniono 12 razy 2

  Pani Prezydent, zupelnie nie po drodze mi z PISem, ale Pani to juz powinna comnajmniej byc po dymisji.A przed odsiadką.

 • Oceniono 1 raz 1

  Pani Gronkiewicz była dobrym gospodarzem. Reprywatyzacja to grzech wszystkich rządów, a Ona została kozłem ofiarnym. PiS z pewnością zbudowałby więcej pomników i zmienił nazw.

 • plastikpiokio

  Oceniono 11 razy 1

  nie masz się babo czym chwalic ----chciałas robic karierę na krzywdzie innych ?????---- co pieniadze cię skusiły ????---przecież ci ich nie brakowało -a jeszcze więziennego chleba możesz pokosztować.

 • czerski.fake

  Oceniono 17 razy 1

  za każdy jeden rok nierządu hgw i rozkradania stolicy, jeden rok paki się należy...

 • michal_milczarek

  0

  Na pewno wiele rzeczy było dobrych, szkoda tylko że w wielu rzeczach p. Prezydent okazała się kunktatorska. To tylko świadczy o tym, że za wielkie upartyjnienie samorządów jest szkodliwe.

 • wlodarek

  0

  Żaden prezydent nie rozpoczął tylu inwestycji, co HGW. Metro, mosty to skok cywilizacyjny. Następnym krokiem po sfałszowanych wyborach będzie zapełnienie ulic pomnikami Lecha i Jarosława.

 • sacc77

  Oceniono 9 razy -1

  Ile lat?
  11?
  To znaczy, że o 11 za dużo.
  Trudno o większego szkodnika niż byłą nim i niestety ale nadal jest ta k.. powiedzmy, ze kreatura.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX