Multimedialny Park Fontann będzie działał również zimą. Znamy datę pierwszego pokazu

W tym roku po raz pierwszy Multimedialny Park Fontann będzie działał również zimą. Na iluminację fontann z muzyką miasto zaprasza w weekend, 9 i 10 grudnia.

Do tej pory Multimedialny Park Fontann funkcjonował wyłącznie latem. Ma się to zmienić w tym roku. 

Gorąca herbata

Warszawskie fontanny po raz pierwszy w sezonie zimowym zatańczą w weekend, 9 i 10 grudnia o pełnych godzinach: 16, 17, 18, 19, 20 i 21.

Zamiast wody, tańczącej w rytm muzyki, zatańczą strumienie światła. - Główna parkowa fontanna przemieni się w mieniącą się kolorami tęczy animowaną rzeźbę z 30 tysiącami ledowych punktów. Na pokaz złożą się motywy filmowe oraz wpadające w ucho świąteczne utwory w wykonaniu klasycznym i popowym - informuje miasto.

Podczas inauguracji zimowych fontann na spragnionych i zmarzniętych spacerowiczów będzie czekać aromatyczna, rozgrzewająca herbata przygotowana z warszawskiej kranówki przez MPWiK.

"Herbaciane stanowiska będą zlokalizowane na Podzamczu, ale także przy kościele Wizytek i Bibliotece Rolniczej" - informuje miasto.

W każdy weekend do końca stycznia

Piętnastominutowe świetlno-muzyczne pokazy będą się odbywały w każdy piątek, sobotę i niedzielę aż do 28 stycznia 2018 roku o godz. 16,17 i 18.  

W dni powszednie fontanny będą się świecić bez muzyki.

Jakie są Twoje ulubione atrakcje w Warszawie? Napisz do nas na metrowarszawa@agora.pl lub wyślij prywatną wiadomość na Facebooku.

embed

Tajemnice warszawskiego Parku Fontann. Zeszliśmy do podziemi, aby zobaczyć, jak wygląda obsługa show

Więcej o: