W tym roku miejski sylwester odbędzie się w nowym miejscu. Gdzie Warszawa przywita Nowy Rok?

Warszawski sylwester tradycyjnie odbywa się w różnych przestrzeniach miasta. Biorą w nim udział dziesiątki tysięcy warszawiaków i turystów. Rok 2018 przywitamy na placu Bankowym.

Sylwestrowa zabawa miasta tym razem odbędzie się na placu Bankowym. O nowej lokalizacji są powiadamiani przede wszystkim mieszkańcy: "W związku z tym, że jesteście Państwo sąsiadami tego wydarzenia, pragniemy poinformować Was o nim w pierwszej kolejności".

"Zdajemy sobie sprawę, że przygotowania związane z montażem sceny, próbami oraz samą zabawą witającą nowy 2018 rok mogą wiązać się z pewnymi niedogodnościami. Z góry za nie przepraszamy i będziemy dokładać wszelkich starań, aby były jak najmniej dotkliwe" - napisano w liście z Urzędu Miasta.

Więcej informacji wkrótce

Warszawski sylwester był organizowany w różnych miejscach miasta: na placach Zamkowym, Piłsudskiego, Konstytucji, Defilad oraz na błoniach Stadionu Narodowego.

Informacje o przygotowywanym koncercie, gwiazdach, atrakcjach, pokazie ogni sztucznych, ale także o zmianach w komunikacji i ruchu drogowym oraz parkowaniu ratusz obiecuje podać wkrótce.

Co sądzicie o tej lokalizacji? Piszcie na metrowarszawa@agora.pl albo w prywatnej wiadomości na Facebooku.

embed

Opuszczony cmentarz w Otwocku. Przyjeżdżają tu Żydzi z całego świata

Więcej o: