Stanął w obronie kobiet, został pobity. Wszystko nagrały kamery

Na Nowym Świecie doszło do pobicia. Ofiarą jest 19-latek, który stanął w obronie kobiet. Jednego ze sprawców pobicia już udało się zatrzymać, drugi jest poszukiwany. Policja opublikowała zdjęcia i prosi o pomoc.

W nocy 4 listopada, około godz. 4 rano, doszło do pobicia na warszawskim Nowym Świecie. Ofiarą jest 19-letni mężczyzna.

Stanął w obronie kobiet, został pobity

Chłopak szedł z grupą znajomych Nowym Światem. W pewnym momencie zauważył, że dwaj mężczyźni zaczepiają i wyzywają napotkane kobiety. 19-latek postanowił stanąć w obronie nękanych pań.

Odwrócił w ten sposób uwagę napastników od kobiet i skierował ją na siebie. W efekcie został pobity. 

Poszkodowany od razu zgłosił sprawę na policję. Dzięki temu jednego z przestępców udało się zatrzymać bezpośrednio po zdarzeniu. Postawiono mu już zarzuty i niedługo stanie przed sądem.

Wiesz, kim jest ten mężczyzna?

Drugi napastnik jest nadal poszukiwany. Policjanci proszą wszystkich o pomoc w odnalezieniu sprawcy.

Poszukiwany to około 25-35-letni mężczyzna o ciemnych włosach. W momencie zdarzenia miał na sobie ciemny płaszcz, niebieskie jeansowe spodnie oraz szalik. 

Komenda Rejonowa Policji Śródmieście opublikowała również zdjęcia napastnika, pochodzące z monitoringu, który nagrał całe zdarzenie. 

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanego mężczyzny, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Byłeś świadkiem podobnej sytuacji? Napisz do nas na metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

embed
Więcej o: