Pociąg zderzył się z ciężarówką w Piastowie. Duże utrudnienia w ruchu

Jak podał serwis tvnwarszawa.pl pociąg Kolei Mazowieckich zderzył się z ciężarówką.

- Pociąg Kolei Mazowieckich zderzył się z ciężarówką tuż za stacją w Piastowie - podaje tvnwarszawa.pl. Według doniesień pasażerów pociągu ciężarówka poruszała się na terenie budowy obok torów.

Jak informuje oficer prasowy komendy w Piastowie, do zdarzenia doszło o 9:15. - Pociąg relacji Skierniewice-Warszawa poruszał się w kierunku Warszawy. W pewnym momencie maszynista zauważył na torach kawałek naczepy ciężarówki, zaczął hamować. Niestety nie zdążył i uderzył w pojazd - mówi policja.

Z informacji kierownika pociągu wynika, że nikomu nic się nie stało. - Kierujący pociągiem, jak i samochodem są trzeźwi. Pasażerom będzie zapewniona przesiadka do autobusów - dodaje policja w Piastowie. 

Problemy w kursowaniu pociągów

Jak informują Koleje Mazowieckie, są utrudnienia w kursowaniu pociągów.

"Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa - Skierniewice (na odcinku Pruszków – Warszawa Włochy). Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie" - ostrzegają Koleje Mazowieckie.

Pociąg przyszłości, o którym marzy Mateusz Morawiecki. Podróż z Krakowa do Warszawy trwałaby tylko 15 minut

embed
Więcej o:
Komentarze (7)
Pociąg zderzył się z ciężarówką w Piastowie. Duże utrudnienia w ruchu
Zaloguj się
 • coelka

  Oceniono 10 razy 6

  Ktos powinien na tych budowach zrobic porzadek, posprawdzac zabezpieczenia i dupsko im prztrzepac a jak sie komus nie podobaja zasady cywilizowane to niech nie prowadzi firmy i zawija interes, prowadzenie firmy na cywilizowanych zasadach kosztuje. jak sobie nie radzisz wypadasz z gdy i tyle.

 • aagaj

  Oceniono 6 razy 4

  Super dozór na budowie działa !

 • ksks3

  Oceniono 5 razy 3

  Uciążliwość amoku budowlanego kolejarzy jest bardzo uciążliwa dla tych co sąsiadują z budowami .. Bałagan , hałas niszczenie okolicznej infrastruktury , to norma. a jednocześnie ta sztandarowa inwestycja realizowana jest pięć dni w tygodniu. Gdzie to sens ? Chyba że trzeba wydać dotacje bo przepadną !

 • klm747

  Oceniono 5 razy 1

  "... zauważył na torach kawałek naczepy ciężarówki..." - temu co pisał, chyba kawałka mózgu brakuje, i to dużego...

 • justas32

  Oceniono 4 razy -2

  To zamach na legalnie wybrany rząd. Żądam powołania komisji sejmowej oraz wykrycia zdrajców narodu i szpiegów Platformy ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX