Honda ostro skręca, wjeżdża na chodnik i uderza prosto w dwie kobiety. Nie zdołały uciec

Kobiety idą chodnikiem. Obok przejeżdża honda. Nagle skręca, wjeżdża na chodnik i zaczyna jechać prosto na nie. Wypadek z udziałem 92-letniego kierowcy nagrały kamery. Wideo jest dramatyczne.

O wypadku, do którego doszło w Miasteczku Wilanów pisaliśmy we wtorek. 

92-letni kierowca hondy potrącił dwie piesze przy al. Rzeczypospolitej w Wilanowie. Mężczyzna chciał zaparkować samochód, ale zamiast hamulca wcisnął gaz. Jedna z poszkodowanych trafiła do szpitala.

Kierowca się nie zatrzymał

Wcześniej informowano, że mężczyzna zatrzymał pojazd na parkingu, a później prawdopodobnie omyłkowo wcisnął pedał gazu. Na nagraniu, które właśnie pojawiło się w Internecie, wyraźnie widać, że do zatrzymania w ogóle nie doszło. Honda zjeżdża z ulicy na parking, ostro zakręca i od razu z dużą prędkością wjeżdża na chodnik, na którym znajdują się kobiety.

Te, widząc, co się dzieje, zaczynają uciekać, ale samochód nie zwalnia. W końcu uderza w nie, a jednej, jak się później okazało, przejeżdża po stopie.

To nie koniec. Następnie honda zderza się z samochodem jadącym ulicą i ponownie skręca na parking. Pojazd zatrzymał się dopiero po uderzeniu w ścianę budynku.

Bez poważnych obrażeń

Od razu poinformowano, że kierowca hondy nie był pod wpływem alkoholu. 92-latkowi nic się nie stało.

Jak podaje policja, poszkodowana w wypadku kobieta, już opuściła szpital. Nie odniosła poważnych obrażeń. 

Sprawę bada obecnie Komenda Rejonowa Policji II - Mokotów, Ursynów, Wilanów.

Nagrałeś wideo z dramatycznego wypadku? Byłeś świadkiem jakiegoś ważnego zdarzenia? Napisz do nas na metrowarszawa@agora.pl lub na Facebooku w prywatnej wiadomości.

embed

Brutalnie pobili go w samym centrum Warszawy. Wszystko zarejestrowała kamera

Więcej o: