Bilety ZTM możesz kupić za złotówkę. Jak skorzystać z promocji?

Wraca promocja, dzięki której kupicie bilet komunikacji miejskiej za złotówkę. Jak to zrobić? Wystarczy zapłacić za niego telefonem za pomocą aplikacji mPay.

To już kolejna odsłona promocji, która pozwala podróżować transportem miejskim już za złotówkę. Bilet w takiej cenie dostaniemy, jeśli zapłacimy za niego przy pomocy aplikacji mPay.

Akcja ma na celu zachęcenie ludzi do korzystania z komunikacji miejskiej i płacenia za nią telefonem komórkowym.

Bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut

Jak skorzystać z promocji? Bilet należy kupić płacąc kartą płatniczą zarejestrowaną w portfelu cyfrowym Masterpass. Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut (w Warszawie zatem kupimy tak bilet 75-minutowy), o wartości między 1,10 zł a 5 zł. Można z niej korzystać wielokrotnie, ale w ramach jednej transakcji można dokonać zakupu tylko jednego biletu.

Promocja ważna jest do wyczerpania (do puli dołączono 100 tys. sztuk biletów) albo do końca roku.

Wiele miast z całej Polski

Z promocji można korzystać nie tylko w Warszawie, ale we wszystkich miastach, gdzie działa mPay. To już Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, Białystok, Częstochowa, Głogów, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski, Inowrocław, Jasło, Kielce, Kraków, Kraśnik, Lublin, Łódź, Nysa, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Sieradz, Stargard, Warszawa (WKD i ZTM), Włocławek i Zduńska Wola.

Jak zainstalować aplikację dowiecie się TUTAJ.

embed

Opuszczony cmentarz w Otwocku. Przyjeżdżają tu Żydzi z całego świata

Więcej o: