Brutalnie pobili mężczyznę. Policja publikuje wizerunki napastników i prosi o pomoc

Policja w Śródmieściu prowadzi postępowanie w sprawie pobicia mężczyzny. Wciąż trwają poszukiwania. Funkcjonariusze publikują zdjęcia podejrzanych i proszą o pomoc w identyfikacji. Rozpoznajesz ich?

Do zdarzenia doszło 21 września o godzinie 3.25 przed jednym z warszawskich lokali przy ulicy Nowy Świat. Z ustaleń policji wynika, że pokrzywdzony został najpierw uderzony przed lokalem pięścią w twarz, a gdy leżał na chodniku, został dwukrotnie kopnięty w twarz przed drugiego napastnika.

Cały przebieg zajścia na szczęście został nagrany przez kamery monitoringu. Na nagraniu widać zarówno sylwetki podejrzanych, jak i ich twarze.

Jak wyglądali napastnicy? 


Według opisu policji, jeden z podejrzanych to szczupły mężczyzna, ogolony na łyso w wieku około 30 lat. Był ubrany w czarny T-shirt i czarne spodnie. Drugi napastnik według policji jest w wieku około 30 – 35 lat, posiada krótkie i ciemne włosy oraz posiada zarost. Ubrany był w jasny T-shirt z nadrukiem i jasne spodnie.

Policja apeluje do osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat pobicia jak i samych podejrzanych, o pomoc. Osoby, które mogą coś wiedzieć proszone są o kontaz w tej sprawie z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie.

Więcej o: