Jak dziś dojechać na cmentarze w Warszawie? Objazdy, utrudnienia, autobusy i tramwaje

Jak we Wszystkich Świętych dojechać na cmentarz? Sprawdźcie nasz informator - zamknięte ulice, objazdy i mapa specjalnych linii cmentarnych.

Dziś niemałe zmiany na drogach w Warszawie. Z okazji Wszystkich Świętych niektóre ulice przy cmentarzach zostały zamknięte, funkcjonują za to cmentarne linie autobusowe i tramwajowe.

Autobusy i tramwaje na cmentarze

Na ulice wyjechało 27 specjalnych linii autobusowych oraz dwie tramwajowe oznaczone literą C. Dzięki nim można szybko dojechać do stołecznych nekropolii.

Przebiegi tras linii cmentarnychPrzebiegi tras linii cmentarnych ZTM

Większy rozmiar mapki TUTAJ. A szczegóły dotyczące tras specjalnych linii TUTAJ.

Zamknięte ulice, objazdy

Zamknięta dla samochodów jest północna jezdnia (w kierunku ul. Marszałkowskiej) ul. Królewskiej od ul. Mazowieckiej do ul. Marszałkowskiej (zarezerwowana dla autobusów komunikacji miejskiej).

Cmentarz Bródnowski

Zamknięte dla ruchu samochodów indywidualnych są: Rondo Żaba, 11 Listopada od ul. Letniej do ul. S. Starzyńskiego, św. Wincentego od Ronda Żaba do ul. Gilarskiej, św. J. Odrowąża i P. Wysockiego od Ronda Żaba do W. Syrokomli, Matki Teresy z Kalkuty od ul. P. Wysockiego do M.K.Ogińskiego oraz od ul. Rembielińskiej do św. Wincentego, Chodecka od ul. Matki Teresy z Kalkuty do Wyszogrodzkiej, Smoleńska od ul. św. Wincentego do ul. Witebskiej, Gościeradowska, Kołowa od św. Wincentego do Handlowej.

Ponadto na ulicach Rembielińskiej (od ul. Julianowskiej do ul. Matki Teresy z Kalkuty), M.K.Ogińskiego (od ul. Matki Teresy z Kalkuty do ul. Siedzibnej) i Smoleńskiej obowiązuje jeden kierunek ruchu.

Ruch indywidualny kierowany jest od ul. Radzymińskiej ulicami Młodzieńczą i L. Kondratowicza do parkingów przy ulicach S. Boliwara i Żuromińskiej lub z Trasy AK ulicą P. Wysockiego do parkingów przy ulicach P. Wysockiego i Matki Teresy z Kalkuty. Ze względu na budowę II linii metra na ul. Trockiej zalecany objazd do cmentarza prowadzi ulicami: Z. Jórskiego, Samarytanka i T. Korzona.

Cmentarz BródnowskiCmentarz Bródnowski ZTM

Cmentarz Północny i Cmentarz Wawrzyszewski

Zamknięte dla ruchu samochodów indywidualnych są: ul. Wólczyńska od al. W. Reymonta do ul. K. Wóycickiego, ul. Arkuszowa od ul. Estrady do ul. Wólczyńskiej, ul. T. Nocznickiego od ul. Wólczyńskiej do J. Kasprowicza, K. Wóycickiego od ul. Wólczyńskiej do parkingu przy głównej bramie cmentarza, ulice Opłotek i Palisadowa.

Ruch indywidualny w rejonie Cmentarza Północnego kierowany jest ulicami Pułkową i K. Wóycickiego (jednokierunkową na odcinku Pułkowa - Żubrowa) do istniejących parkingów przy bramie cmentarza, a dla zainteresowanych dojazdem do bramy południowej i zachodniej dojazd odbywa się ulicami Radiową i Estrady. Natomiast w rejonie Cmentarza Wawrzyszewskiego ruch indywidualny kierowany jest ulicami S. Żeromskiego, al. W. Reymonta i J. Conrada oraz ulicami J. Kasprowicza i Sokratesa do parkingów przy ulicach J. Conrada i Kwitnącej.

Cmentarz Północny i Cmentarz WawrzyszewskiCmentarz Północny i Cmentarz Wawrzyszewski ZTM

Cmentarz Powązkowski i Cmentarz Wojskowy

Zamknięte dla ruchu samochodów indywidualnych są ulice: Powązkowska od ul. Okopowej do Trasy Armii Krajowej, zachodnia jezdnia (w kierunku Ochoty) ul. Okopowej od Ronda Zgrupowania AK „Radosław” do ul. M. Anielewicza

Ponadto na ulicach: Elbląskiej, Z. Krasińskiego, J. Ostroroga, Tatarskiej, Duchnickiej i Przasnyskiej (od ul. Duchnickiej do ul. ks. R. Indrzejczyka) wprowadzono ruch jednokierunkowy.

Ruch indywidualny kierowany jest: od ul. Wolskiej ulicami Młynarską lub Płocką, a dalej Obozową do parkingów przy ulicach: J. Ostroroga, Wawrzyszewskiej  i św. Stanisława, od ul. W. Broniewskiego ulicami: Matysiakówny, ks. R. Indrzejczyka, Przasnyską, Duchnicką i Powązkowską lub Elbląską, Przasnyską, Duchnicką do parkingów przy ulicach Powązkowskiej, Tatarskiej i J. Ostroroga, od ul. Towarowej i al. „Solidarności” ul. Okopową do parkingów przy ul. Okopowej  i Dzikiej, od al. Jana Pawła II ul. M. Anielewicza do parkingów przy ul. Okopowej i Dzikiej, ulicami W. Broniewskiego i Elbląską do parkingów przy ulicy Elbląskiej, od strony al. Prymasa Tysiąclecia i ul. W. Broniewskiego jezdnią boczną Trasy AK w kierunku  Ronda Ofiar Zbrodni Katyńskiej do parkingu przy ul. gen. S. Maczka.

Cmentarz Powązkowski i Cmentarz WojskowyCmentarz Powązkowski i Cmentarz Wojskowy ZTM

Cmentarze w Rembertowie i Marysinie Wawerskim

Zamknięte dla ruchu samochodów indywidualnych są: ul. Grzybowa od ul. Długiej do Zygmunta III, ul. Korkowa w okolicy cmentarza

Ruch indywidualny kierowany jest al. Komandosów i ulicami Zygmunta III i Dokerów do parkingu zlokalizowanego pomiędzy ulicami: Grzybową – Działyńczyków – Dokerów – Fizylierów.

Cmentarze w Rembertowie i MarysinieCmentarze w Rembertowie i Marysinie ZTM

Cmentarz we Włochach

Zamknięta dla ruchu samochodów indywidualnych jest ul. Ryżowa na odcinku od ul. Kleszczowej do al. 4 Czerwca 1989 r.

Cmentarz w Tarchominie

Zamknięte dla ruchu samochodów indywidualnych są: ul. J. Mehoffera na odcinku od ul. Topolowej do ul. Myśliborskiej, ul. Majolikowa na odcinku od ul. Pomorskiej do ul. J. Mehoffera

Cmentarz Wolski

Ruch indywidualny kierowany jest ulicami Wolską (lub Elekcyjną) i J.K. Ordona oraz Połczyńską i J. Sowińskiego do parkingów zlokalizowanych na ulicy Jana Kazimierza. Na ul. Wolskiej wzdłuż cmentarzy obowiązuje zakaz zatrzymywania się, a na ulicach Studziennej i J. Sowińskiego jeden kierunek ruchu.

Cmentarz Czerniakowski

Zakaz zatrzymywania na wschodniej jezdni (w kierunku centrum) ul. Powsińskiej od ul. św. Bonifacego do ul. B. Limanowskiego.

Cmentarz na Służewie

Zakaz zatrzymywania na ul. Wałbrzyskiej od ul. J.S. Bacha do ul. Dominikańskiej.

Cmentarz w Zerzniu

Zakaz zatrzymywania na ul. Trakt Lubelski od ul. Cylichowskiej do ul. Borków.

Relację na żywo z funkcjonowania  komunikacji miejskiej dziś można zobaczyć na stronie ZTM.

embed
Więcej o: