Pracownik UberEATS przyłapany na rozwożeniu jedzenia tramwajem. To dopiero początek

Internauci zachwycili się zdjęciem pracownika UberEATS, który rozwoził jedzenie na rowerze Veturilo. Żeby tego było mało, postanowił również przesiąść się do komunikacji miejskiej.

Na profilu "Wredny tramwaj z Warszawy" pojawiło się zdjęcie pracownika UberEATS w tramwaju warszawskim, na rowerze miejskim Veturilo. Zazwyczaj dostawcy jedzenia korzystają z własnych (lub służbowych) środków transportu (czyli jednośladów).

Tym razem jednak było inaczej. Pracownik przesiadł się na miejskie środki transportu. Dlaczego? Tego się pewnie nie dowiemy, choć komentarze pod postem wyjaśniają wiele. 

Trzeba mierzyć siły na zamiary

"Przecież to oczywiste, nie ma siły lub czasu żeby całą trasę jechać. Rower =/= tramwaj. Czasem trzeba korzystać z obu. To i tak lepsze niż walić spalinami, stojąc w korkach" - pisze Hubert.

Wielu nie spodobało się jednak, że pracownik wchodzi do tramwaju z rowerem i tym samym zajmuje miejsce.

"Mógł tak dobrać trasę, aby podjechać rowerem pod przystanek tramwajowy, tam oddać rower, przejechać jak najdalej tramwajem i wziąć nowy rower, a nie zajmować niepotrzebnie miejsce w tramwaju" - pisze Kajetan.

"Trzeba zawsze mierzyć siły na zamiary. Nie masz czasu lub siły to nie bierzesz roweru i idziesz na tramwaj nie pakując do niego roweru" - pisze Szymon.

Większość sytuacja jednak rozbawiła.

"Częsty widok, a mówią, że ruch to zdrowie" - pisze Joanna.

"To usługa z podnajmem dwóch przewoźników" - pisze Tomasz.

Inni starali się zrozumieć motywacje pracownika. "Czepiacie się. Chłopak pewnie miał awarie sprzętu i działa jak się da..." - pisze Konrad.

Komentujący zaczęli również pod postem publikować zdjęcia innych pracowników UberEATS, z tą różnicą, że ci jechali już na swoich własnych rowerach. 

embed
Więcej o:
Komentarze (52)
UberEATS. Pracownik UberEATS rozwozi jedzenie na rowerze Veturilo
Zaloguj się
 • balbin79

  Oceniono 231 razy 203

  i w czym problem, jak widac tramwaj luzny -zapewne skasowal bilet - a to czy dowiezie jedzenie samochodem, pieszo na koniu , hulanodze mnie nie interesuje - szukanie sensacji na sile.

 • grenlandzki-opos

  Oceniono 140 razy 118

  Tramwaj pusty jak spiżarka na przednówku, ale nie, zawsze się znajdzie jakiś Kajetan.

 • Marek Ce

  Oceniono 92 razy 78

  O co chodzi? Napiszcie jeszcze, że dzisiaj jeden pasażer opierał się o rurkę w metrze lewym ramieniem, a nie prawy...

 • von-koza

  Oceniono 78 razy 66

  No i co z tego?
  Człowiek pracuje jak potrafi, nikomu tym nie wadzi, nie generuje korków i spalin, a może nie ma samochodu...
  Ale jakiemuś pajacowi marzy sie widać kariera szpiega -sensaty. Zajmij sie lepiej swoimi sprawami albo porób zdjęcia menelom w autobusie - ciekawe co będzie chojraku...

 • rasta-mw

  Oceniono 85 razy 57

  jestem załamany, zapłaciłem za dostawę ekologiczną, a przywieźli tranwajem zasilanym prądem wytworzonym z węgla sprowadzonego z chin. a fujjj jakie to nie hipsterskie

 • lubiedobrefilmy100

  Oceniono 57 razy 53

  nie rozumiem tego newsa z d... no i co z tego, że jechał rowerem miejskim, bądź korzystał z komunikacji miejskiej? Jeszcze rozumiem szok gdyby się okazało, że złapał go kanar a rower okazał się skradziony płaczącej dziewczynce, ale to????? - jeśli uważacie to za interesujące to szkoda mi was.

 • xorock

  Oceniono 60 razy 46

  I pewnie doręczył szybciej niż gdyby przez 20 minut jeździł w kółko szukając wolnego miejsca parkingowego. A tramwaj widać pusty.

 • niezalany

  Oceniono 49 razy 45

  pali jointy i pije piwo - źle!
  pracuje jak potrafi - jeszcze gorzej... a weźcie wy się wszyscy odpier.olcie!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX