Jechali w trójkę na jednym rowerze. Gdy zauważyła ich policja, zaczęli uciekać

Uwagę policjantów przykuł widok trzech osób jadących jednym rowerem miejskim. Gdy ci zobaczyli funkcjonariuszy, zeskoczyli z jednośladu i rzucili się do ucieczki. Wtedy wszystko wyszło na jaw.

Około 23 w poniedziałek patrolowcy zauważyli, jak na miejskim rowerze jadą trzy osoby. Poza kierowcą było dwóch pasażerów, jeden na ramie i jeden na siodełku. Na widok mundurowych rowerzyści wpadli w popłoch, porzucili jednoślad i zaczęli uciekać. Dwóch mężczyzn policjanci zatrzymali.

Trafili do aresztu

Okazało się, że rower był kradziony, 25-latek i 26-latek, obywatele Ukrainy, nie potrafili jasno i logiczne wyjaśnić skąd go mają. Kilkakrotnie zmieniali wersje zdarzeń. Trafili do policyjnego aresztu.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zebrali dowody i na ich podstawie przedstawili mężczyznom zarzuty przywłaszczenia mienia.

embed
Więcej o:
Komentarze (11)
Jechali w trójkę na jednym rowerze. Gdy zauważyła ich policja, zaczęli uciekać
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 20 razy 20

  Skoro jechali we trójkę na jednym rowerze - to znaczy że pedałowali. A takie numery już nie przejdą za rządów PIS - i to pomimo nieustalonej orientacji Prezesa tego szamba ...

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 17 razy 3

  >Okazało się, że rower był kradziony, 25-latek i 26-latek, obywatele Ukrainy, nie potrafili >jasno i logiczne wyjaśnić skąd go mają.

  A dlaczego przy tym nie było tłumacza z czeczeńskiego?

 • y.woodoo

  Oceniono 8 razy -2

  No patrzcie panstwo. upaincy tez tacy sami zlodzieje jak polaczki-katoliczki. Musi byc jakies pokrewienstwo miedzy naszymi narodami wybranymi.

 • samochodemwszedzie

  Oceniono 12 razy -4

  Bo pedalarstwo to właśnie wschód i biedota a tych ubogacaczy z UPA powinno sie deportować!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX