Fiat zderzył się czołowo z audi. Z auta aż wypadł silnik. 51-latka reanimowano przez godzinę

Fiat punto zderzył się czołowo z audi A4 - poinformowała straż pożarna w Legionowie. Kierowca fiata niestety nie przeżył. Na miejscu był prokurator i biegły.

Jak informuje straż pożarna z Legionowa, do zdarzenia doszło w miejscowości Bolesławowo na drodze pomiędzy Wolą Kiełpińską a Dębem.

Fiat zderzył się z audi

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 6:40. Na trasie 62 fiat punto zderzył się czołowo z audi A4 - informuje Emilia Kuligowska z legionowskiej komendy.

Gdy straż pożarna przybyła na miejsce, okazało się, że jedna z ofiar - 51-latek był zakleszczony w samochodzie. - Musieliśmy rozcinać pojazd i ewakuować nieprzytomnego mężczyznę. Akcja reanimacyjna trwała godzinę. Mimo to nie udało się uratować 51-latka. Dwie poszkodowane osoby z audi zostały przewiezione do szpitala - informuje Łukasz Szulborski ze straży pożarnej w Legionowie.

Jak dodaje, siła zderzenia była tak mocna, że z fiata wypadł silnik.

Sprawę zbada prokuratura

Na miejscu oprócz policji był również prokurator i biegły. - Nieznane są przyczyny wypadku. Sprawę badać będzie prokuratura w Legionowie - informuje Kuligowska.

W związku z wypadkiem trasa 62 była zamknięta w obu kierunkach. Służby zablokowały drogę i wyznaczyły objazd przez Jachrankę. W tej chwili wszystko już zostało posprzątane i trasa jest przejezdna.

embed
Więcej o: