Trudny poranek na ulicach Warszawy. Korki na Wisłostradzie i S-8

Trudny poranek dla warszawskich kierowców. Po wypadkach na S-8 i na Wisłostradzie utworzyły się ogromne korki. W tej chwili Wisłostrada jest już przejezdna, w dalszym ciągu duże utrudnienia na S-8.

Na trasie S-8 doszło do dwóch wypadków. Jeden na wysokości ul. Broniewskiego, drugi po prawej stronie Wisły, tuż obok rzeki. Z kolei na Wisłostradzie jak informuje TVN Warszawa, kobieta wpadła w poślizg i potem wjechała na skarpę, w krzaki. Godzinę temu ponadto na wysokości Cytadeli samochód osobowy uderzył w autobus.

Utrudnienia

W związku z tym tworzą się ogromne korki - m.in. na Moście Grota-Roweckiego i w stronę centrum. Na długim odcinku - około kilku kilometrów. Jak informuje Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji, są utrudnienia w kierunku Śródmieścia, jak i Dworca Zachodniego.

Aktualizacja: - W tej chwili na Wisłostradzie już jest przejezdne, na S-8 policjanci przywrócili już ruch, kolizje były bardzo blisko siebie, więc zajmie trochę czasu, zanim się korek rozładuje, to trochę potrwa - informuje Oleszczuk.

Więcej o: