Tragiczny wypadek pod Warszawą. Kobieta jadąca oplem potrąciła dwie piesze na przejściu

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w czwartek na drodze krajowej nr 92 w Bramkach. Dwie kobiety zostały potrącone na oznakowanym przejściu dla pieszych.

W czwartek około godziny 6:20 na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Bramki miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca oplem jechała w kierunku Sochaczewa. Wtedy na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia dwóch pieszych.

Kilka godzin trwała akcja 

W wyniku tego tragicznego wypadku śmierć na miejscu poniosła jedna z kobiet. Druga, której przed dotarciem na miejsce karetki pogotowia pomagali świadkowie, została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwała akcja usuwająca skutki zdarzenia. Ruch odbywał się wahadłowo. Oprócz służb ratunkowych na miejscu obecni byli prokurator oraz biegły w zakresie wypadków w ruchu drogowym.

Prokuratura prowadzi śledztwo

Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Grodzisku Mazowieckim oraz policjantów pozwoli na ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku.

Policja apeluje do wszystkich kierowców i pozostałych użytkowników dróg o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować.

embed
Więcej o: