Ranne dzieci po gwałtownym hamowaniu autobusu. Kierowca, który wymusił pierwszeństwo, uciekł

Przy ulicy Grenadierów w Warszawie doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. Samochód wymusił pierwszeństwo, zmuszając kierowcę autobusu do gwałtownego hamowania. Są ranni.

Jak informuje Wydział Drogowy Komendy Stołecznej Policji, przy Grenadierów doszło do zdarzenia, wskutek którego cztery osoby trafiły do szpitala.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że kierowca samochodu osobowego wymusił pierwszeństwo przejazdu autobusowi nr 135, wskutek czego kierujący autobusem był zmuszony do gwałtownego hamowania - informuje oficer prasowy. - To spowodowało, że część pasażerów poprzewracała się - dodaje.

Kierowca uciekł

Jak mówi, cztery osoby zostały przewiezione do szpitala, w tym dwoje dzieci. - Jedno dziecko doznało urazu głowy, drugie biodra i nogi. Nie były jednak w stanie zagrażającym ich życiu - podkreślił oficer. 

Jak dodaje, potencjalny sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. - W autobusie zainstalowany jest monitoring, trwa postępowanie, aby ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia, prędzej czy później sprawca się odnajdzie - dodaje oficer.

Więcej o: