Uzbrojeni policjanci przeszukują Las Kabacki. Wyjaśniamy, o co chodzi

Zaniepokojeni czytelnicy alarmują, że uzbrojeni funkcjonariusze policji przeszukują teren Lasu Kabackiego i nikogo do niego nie wpuszczają. Jak informuje rzecznik Mokotowa, policja poszukuje zaginionego mężczyzny.

30-letni Piotr Tomczak w dniu 28 sierpnia 2017 roku o godzinie 19:00 wyszedł z domu na warszawskim Ursynowie i do tej pory nie wrócił. Nie kontaktował się również ze swoimi bliskimi.

- W związku z tym trwają poszukiwania. Mężczyzna zaginął na Mokotowie, ale policjanci przeszukują również od kilku dni Las Kabacki - informuje Robert Szumiata, rzecznik komendy na Mokotowie. Prawdopodobnie pojawił się nowy trop, który skierował policjantów na teren lasu.

Jak dodaje Szumiata, policjanci mogą nie wpuszczać mieszkańców na teren poszukiwań.

Był ubrany w długie spodnie

Nikt nie wie, gdzie może przebywać zaginiony. Piotr ma 180 cm wzrostu, jest mężczyzną o wysmukłej sylwetce. Ma ciemne oczy, ciemne krótkie włosy, średni normalny nos i pełne uzębienie. Nie posiada znaków szczególnych.

Zaginiony PiotrZaginiony Piotr fot. Policja.waw.pl

Jak informuje policja, w dniu zaginięcie ubrany był w długie, szare, materiałowe spodnie, ciemno czerwoną bluzę z kapturem i  brązowe buty. Miał okulary korekcyjne

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Piotra Tomczak proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Warszawa Ursynów przy ul. Janowskiego 7, tel. 22 601 68 78, 22 603 15 71, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997.

Więcej o: