Komentarze (79)
Smog w Warszawie. Aktywiści ostro o działaniach miasta w sprawie smogu
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • siwywaldi

  Oceniono 6 razy 2

  Czy ratusz efektywnie walczy ze smogiem? Aktywiści miejscy nie mają litości wobec działań władz.
  ===============================
  W związku z tym proponuję by miejskie rowery przez całą zimę można było wypożyczać za darmo. Wtedy "aktywiści" zatrują się tym smogiem, a normalni Warszawiacy, WRESZCIE będą mieć z nimi święty spokój. :-))

 • pat1952

  Oceniono 3 razy 1

  To może rząd łaskawie zniesie akcyzy na nośniki energii:gaz ziemny. propan butan, energię elektryczną, węgiel. To jest najlepsze rozwiązanie. Jak się będzie opłacać to ludzie sami wymienią piece. Ale co tam , najważniejsze podatki od podatków.

 • my_kroolik

  Oceniono 7 razy 1

  Wymiana pieca węglowego na gazowy to koszt "kilkadziesiąt tysięcy zł"? Chyba jak urzędnik kupuje w przetargu. Prawda jest taka, że ludzie nie chcą wymieniać kopciuchów, bo palą w nich butelkami i oponami. Tego trzeba po prostu zabronić, a nie grzecznie prosić i z troską się pochylać, bo niby biedni. Wolactwo to stan umysłu, a nie kwestia majątkowa.

 • Grzegorz Gajda

  0

  Na moim blogu (polskamoichmarzen.blogspot.com) piszę o tym, dlaczego Europa Zachodnia nie ma problem ze smogiem.

 • nowy4444

  Oceniono 6 razy 0

  Minął rok i Hania nic nie zrobiła. Brawo Hania! Brawo PO! Nieudacznicy! Jak się okazuje z warszawskim smogiem walczy PiS (Ministerstwo), PSL (Urząd Marszałkowski) i władze Otwocka i Pruszkowa. Dzięki Hania. Dzięki PO. Idźcie już w cholerę wreszcie!

 • kniazwitold

  Oceniono 6 razy 0

  "aktywiści miejscy" to pisowskie złogi, najęte do walki z Gronkiewicz przed przyszlorocznymi wyborami.

 • sacc77

  Oceniono 26 razy 0

  Dlaczego TURBO-OSZOŁOMÓW uparcie nazywacie "aktywistami"?
  Przecież MJN jest to nic innego jak tylko banda frustratów ogarniętych amokiem antysamochodowym.
  Te kreatury należałoby najpierw skierować na badania psychiatryczne w warunkach stacjonarnych a dopiero potem dopuszczać do głosu w sprawach publicznych.
  Do ich tzw. "intelektu" nie docierają najprostsze fakty, jak np. to, ze w tym roku zimą największe stęzenie smogu w Warszawie miało miejsce w dniu, w którym ruch samochodowy praktycznie nie istniał - na ulicach spotykało się jedynie pojedyncze samochody a i to z rzadka.
  Ale dla oszołomstwa nie większego wroga aniżeli samochód... źródło zła wszelakiego.

 • dave1919

  Oceniono 5 razy -1

  atakujcie Waltz , atakujcie .
  - ale i tak wasz Rabiej obejdzie sie smakiem ale pisowiec zwycięży
  no dalej ., bez krepacji

 • przechrztaimason

  Oceniono 3 razy -1

  Czy te same "aktywisty" co zadeklarowały się, że będą bronić lokatorów przed rewitalizacją, która przewiduje między innymi wymianę ogrzewania z pieców na centralne ogrzewanie?

 • super_hetero_dyna

  Oceniono 21 razy -1

  Tak ma być. Żadnych bzdurnych ograniczeń dla aut.

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 24 razy -2

  >"żadnych ograniczeń dla aut". Aktywiści bezlitośni wobec miasta w sprawie smogu

  W Warszawie działa grupa nienawistników, która z premedytacją chce utrudnić poruszanie się zmotoryzowanym mieszkańcom stolicy, utrudnić i wydłużyć dojazd do pracy, do domu, do lekarza i szpitala, utrudnić dowóz towarów do sklepów i firm.
  Wywodzą się oni z sekty rowerkowej mającej głębokie urazy psychiczne wobec pojazdów zmotoryzowanych jako większych, cięższych i silniejszych na drodze i na ulicy.
  Stąd ich pragnienia szkodzenia kierowcom, bezmyślna żądza utrudniania i przeszkadzania w transporcie miejskim, żądza szkodzenia większości warszawiaków.
  Próbowali już na cale lato zablokować Ząbkowską aby grać tam sobie na środku ulicy w pingponga co spowodowało blokadę komunikacyjną na Pradze.
  To się w końcu im nie udało ale kolejne próby szkodnictwa trwają.

  Usunąć sektę rowerkową z ZDM.

 • wudeer

  Oceniono 18 razy -2

  w ramach walki ze smogiem uda się otworzyć trasę świętokrzyską - jeszcze więcej aut w centrum. na ochocie jest Jordanek, który pali 12 kozami na węgiel. od lat miasto ma kasę na wszystko, ale nie ma kilku milionów na modernizację ogrodu jordanowskiego i zimą dzieci jeżdżą na sankach czy trenują piłkę nożną w czarnym dymie

 • saves

  Oceniono 5 razy -3

  Chcecie ograniczyć samochody w Warszawie? Zamknijcie je dla "zagranicznych" rejestracji. Dziennie do miasta wjeżdża pół miliona samochodów. Niech każdy zapłaci "klimatyczne", które płacę ja, jadąc w góry czy nad morze. Co dzień 10zł. Matematykę zostawiam wam.

 • dupajasi0

  Oceniono 7 razy -3

  Proponuję podnieść cenę za godzinę parkowania w centrum do 100 zeta. Bogatych i tak dalej to nie ruszy a za to wymiecie plebs samochodowy w centrum i arystokracja nie będzie miała problemu z szukaniem wolnego miejsca. A plebs może w końcu pomykać metrem. ;-)

 • Magdalena Kapral

  Oceniono 5 razy -3

  Ja ze swojej strony powiem o pelecie. Ten nie brudzi i nie śmierdzi, nie dymi i łatwo go przechowywać. Odkąd przerzuciłam się na ten rodzaj paliwa widzę, że jest dużo łatwiej a przede wszystkim ekologicznie. Natomiast jeżeli chodzi o wybór kotła w domach zdecydowanie polecam kotły KOSTRZEWA. Firma na najwyższym poziomie, zainteresowanie klientem, wszelkie niezależne certyfikaty! Przede wszystkim polska firma, dostępność części oraz fantastyczna platforma internetowa. Jak inwestować to w dobry produkt. Teraz wypuścili nowy kocioł Twin Bio Luxury 8 kW - idealy ma mały domek:) Posiada 5 klasę i ecodesign! Jest to jedyny taki kocioł w Polsce przebadany na ECODESIGN. Co więcej, również posiadam twin bio luxury 24 kw. Maszyna nie do podrobienia! Zatem wcisnę swoje trzy groszę i polecę to, co jest wspaniałe!

 • nowy4444

  Oceniono 15 razy -5

  Rok minął a Hania nic nie zrobiła. W przypadku kamienic i darowania Jaruzelskiemu pół miliona złotych była bardziej aktywna. Za te pół miliona można uruchomić miejski system czujników smogowych. A tu nic. Tylko dalsze dymanie ludzi w dupska.

 • nessuno

  Oceniono 16 razy -8

  A czy złodziejski ZTM zacznie wreszcie zwracać kasę tym pasażerom, którzy z powodu darmowej komunikacji (dzień bez samochodu czy dni ze smogiem) są zwyczajnie dymani? Czy nadal będzie po staremu złodzieje?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX