Pani Jadwiga straciła pamiątkę po zmarłym mężu. "Pieniądze można sobie zostawić"

Starsza pani prosi osobę, która znalazła jej portmonetkę, o zwrócenie jej. To cenna pamiątka po zmarłym mężu.

Zdjęcie kartki z informacją o zgubie pojawiła się na stronie Warszawskie Bielany - Mieszkańcy. Opublikowała je pani Kinga, która napisała: "Pada deszcz - ogłoszenie za chwilę rozmięknie i Pani Jadwiga na pewno już portmonetki po mężu nie znajdzie. Na umieszczenie ogłoszenia również wybrała mało widoczne miejsce, dlatego udostępniam tu".

Pani Jadwiga straciła pamiątkęPani Jadwiga straciła pamiątkę Warszawskie Bielany - Mieszkańcy - print screen/ Pani Kinga

Niech się ktoś zlituje

Pani Jadwiga zgubiła portmonetkę kilka dni temu w parku Herberta. Siatka, w której miała cenny przedmiot musiał jej upaść na trawę. Wyszła z parku już bez torby. Szybko zorientowała się, że czegoś jej brakuje, więc wróciła w to samo miejsce. Torba leżała, ale portmonetki już nie było. 

Teraz Pani Jadwiga zwraca się do znalazcy. 

"Uczciwego znalazcę uprzejmie proszę o zwrot portmonetki, pamiątka po zmarłym mężu, którą zostawiłam w szarej torbie na ławce w parku Herberta. Pieniądze można sobie zostawić. Z góry dziękuję" - pisze w ogłoszeniu.

Jak mówi Pani Jadwiga w rozmowie z TVN Warszawa, przedmiot ma dla niej wartość przede wszystkim sentymentalną. - Bardzo przeżyłam stratę. Może ktoś się zlituje i odda - podsumowuje pani Jadwiga.

Więcej o: