Pani Jadwiga straciła pamiątkę po zmarłym mężu. "Pieniądze można sobie zostawić"

Starsza pani prosi osobę, która znalazła jej portmonetkę, o zwrócenie jej. To cenna pamiątka po zmarłym mężu.

Zdjęcie kartki z informacją o zgubie pojawiła się na stronie Warszawskie Bielany - Mieszkańcy. Opublikowała je pani Kinga, która napisała: "Pada deszcz - ogłoszenie za chwilę rozmięknie i Pani Jadwiga na pewno już portmonetki po mężu nie znajdzie. Na umieszczenie ogłoszenia również wybrała mało widoczne miejsce, dlatego udostępniam tu".

Pani Jadwiga straciła pamiątkęPani Jadwiga straciła pamiątkę Warszawskie Bielany - Mieszkańcy - print screen/ Pani Kinga

Niech się ktoś zlituje

Pani Jadwiga zgubiła portmonetkę kilka dni temu w parku Herberta. Siatka, w której miała cenny przedmiot musiał jej upaść na trawę. Wyszła z parku już bez torby. Szybko zorientowała się, że czegoś jej brakuje, więc wróciła w to samo miejsce. Torba leżała, ale portmonetki już nie było. 

Teraz Pani Jadwiga zwraca się do znalazcy. 

"Uczciwego znalazcę uprzejmie proszę o zwrot portmonetki, pamiątka po zmarłym mężu, którą zostawiłam w szarej torbie na ławce w parku Herberta. Pieniądze można sobie zostawić. Z góry dziękuję" - pisze w ogłoszeniu.

Jak mówi Pani Jadwiga w rozmowie z TVN Warszawa, przedmiot ma dla niej wartość przede wszystkim sentymentalną. - Bardzo przeżyłam stratę. Może ktoś się zlituje i odda - podsumowuje pani Jadwiga.

Więcej o:
Komentarze (20)
Pani Jadwiga straciła pamiątkę po mężu. 'Pieniądze można sobie zostawić'
Zaloguj się
 • waznezdanie

  Oceniono 55 razy 51

  Mam złe przeczucia...Pieniądze na pewno sobie "znalazca" zostawił, tak jak Pani prosiła a portfel pewnie leży gdzieś w koszu...Ale ponoć cuda się zdarzają! Życzę z całego serca, żeby odzyskała Pani zgubę!

 • rasta-mw

  Oceniono 60 razy 38

  Dlaczego w kraju niby w 99% katolickim jest tyle złodziejstwa? Bo przykład idzie od góry, rządzący kradną, księża kradną, to i obywatele też będą kraść.

 • jugger

  Oceniono 37 razy 27

  Łza się w oku kręci. Ciekaw jestem, czy któraś z młodszych pań np. Rozenek (ale nie tylko) będzie podchodzić z takim sentymentem do pamiątek po zmarłym mężu

 • jasiek45

  Oceniono 28 razy 24

  wspolczuje , uczciwy nie wyciaga portfela

 • tro_tot

  Oceniono 16 razy 12

  Mam nadzieję że Pani Jadwiga odnajdzie zgubę. Może należy przeszukać pobliskie krzaki, i śmietniki, bo pieniędzy już pewno nie będzie. Mnie też kiedyś okradli, kilka dni później ktoś przyniósł mi portfel, oczywiście bez pieniędzy, ale dokumenty i inne rzeczy były. Może kogoś ruszy sumienie. Miejmy nadzieje.

 • wkkr

  Oceniono 10 razy 8

  Portmonetka wylądowała w śmietniku.
  Kiedyś mojej siostrze ukradli torebkę z portmonetka, dokumentami itd.
  Na drugi dzień zadzwonił do niej facet który w śmieciach szuka butelek i puszek.
  Znalazł wszystko poza pieniędzmi. (nr tel. był zapisany w notesiku który również wylądował w śmieciach)

 • togo13

  Oceniono 8 razy 4

  W pociągu Gdynia_Rzeszów 29 sierpnia znalezione okulary w ładnym etui oddałem panu konduktorowi.

 • australopitekantropusik

  Oceniono 5 razy 1

  Dlatego ja pamiątek na co dzień przy sobie nie noszę, pamiatkowych przedmiotów nie używam ( np. zastawy stolowej po matce). Miałem zegarek kupiony zaraz po ślubie. Raz na wyjeździe myślałem że spadł mi z ręki i go straciłem. Ale pakując się znalazłem go pod łóżkiem. Drugi raz żona poprosiła mnie, żebym wyszedł z psem. Wchodzę do windy a tam mój sikor leży !!! Trzeciej szansy na zgubienie mu nie dałem. Podarowałem synowi na 18-tkę z odpowiednią grawerą. Leży w pięknym pudełeczku. Syn będzie miał po mnie pamiątkę :):):)

 • culebre

  Oceniono 13 razy -5

  Wzywam superhero Chajzera, on na pewno to rozwikła!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX