Kopał psa podczas spaceru, bo ten nie chciał iść. Świadkowie wszystko nagrali

Pani Izabella nagrała, jak mężczyzna znęca się nad psem podczas spaceru. W poście apeluje do ludzi: Jeśli ktokolwiek napotka tego idiotę z biednym pieskiem to reagujcie.

Do sytuacji doszło w zeszłą niedzielę. Pani Izabella zawiadomiła policję, a nagranie i zdjęcia z zajścia udostępniła na Facebooku. Jak pisze, czego nie widać na filmie, pies był również mocno bity smyczą po głowie, kopany i podduszany. Zwierzę wyglądało na chore i stare, nie chciało się ruszać i było przestraszone. 

Mężczyzna z psem zdążył się oddalić, a partnerowi dziewczyny nie udało się go znaleźć. Sprawa została także zgłoszona na policję. 

Policja nie pomogła?

Niestety mężczyzna z psem zdążył się oddalić. Partner pani Izabelli nie znalazł go. "Nie chcę komentować tego w jaki sposób "pomogła" nam policja... i inne służby, do których nas odesłano." - czytamy w poście. 

- Interwencja została podjęta bezpośrednio po zgłoszeniu - zaznacza w rozmowie z Metrowarszawa oficer prasowy Robert Koniuszy z Komendy Rejonowej Policji w Śródmieściu.

- Funkcjonariusze pojechali we wskazane mieście i patrolowali teren w poszukiwaniu tego pana. Nie spotkali go, ale na podstawie nagrania zamieszczonego na Facebooku zostaną wszczęte czynności w celu ustalenia jego tożsamości oraz, w dalszym etapie, wyciągnięcia konsekwencji - dodaje.

Opuszczony cmentarz w Otwocku. Przyjeżdżają tu Żydzi z całego świata

Więcej o:
Komentarze (32)
Kopał psa podczas spaceru, bo ten nie chciał iść. Świadkowie wszystko nagrali
Zaloguj się
 • pani_uli

  Oceniono 21 razy 9

  Pies wygląda na seniora, a takie pieski potrzebują więcej cierpliwości. Właściciel w moim odczuciu w ogóle powinien zrezygnować z posiadania zwierząt... :-/

 • jady51

  Oceniono 12 razy 8

  Skur...yn

 • ukw8087

  Oceniono 16 razy 8

  mieli Gnoja na widelcu , i.nic ...
  Teraz się Koniuszy mętnie tłumaczy.
  Ech , ta Milicja.

 • miikz

  Oceniono 10 razy 6

  te ciule umieją tylko osraną kaczkę chronić a nie psa!!!!!!

 • ponury424

  Oceniono 25 razy 5

  Jeśli kopał psa w miejscu publicznym, wśród ludzi, to bez świadków wygląda to na pewno gorzej. Niestety, ponad miesiąc temu, hołota o mało mnie nie zlinczowała, a konkretnie stare babsko i jej mąż podający się za byłego boksera, których poparł młody yntelygent w okularkach, bo im się mój piesek nie spodobał, który był na smyczy i stał przy mnie w kolejce do straganu warzywnego. Zażyczyli sobie kagańca dla pieska który waży około 13 kilogramów, i nie jest zaliczany do ras psów niebezpiecznych. Po ostrej wymianie zdań, a bardziej inwektyw, patałajsto wymiękło i zaczęło grozić wezwaniem policji. Jak najbardziej poparłem ich inicjatywę, oferując nawet użyczenie telefonu, ale i z tego pomysłu zrezygnowali. Tak to już bywa, że swoje frustracje niektórzy odreagowują na zwierzętach.

 • marnelo

  Oceniono 4 razy 0

  Pies musi się słuchać właściciela, nie może być tak że właściciel słucha się psa.

 • hundehasser

  Oceniono 4 razy 0

  Właściciel nie kopał psa ,tylko szturchał go nogą,

 • piotrm74

  Oceniono 10 razy 0

  A gdyby tutaj staruszka przechodziła z pieskiem, a tego pieska wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był, to wy byście i staruszkę i pieska też kopali, tak? A to być może wasza matka!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX