Kopał psa podczas spaceru, bo ten nie chciał iść. Świadkowie wszystko nagrali

Pani Izabella nagrała, jak mężczyzna znęca się nad psem podczas spaceru. W poście apeluje do ludzi: Jeśli ktokolwiek napotka tego idiotę z biednym pieskiem to reagujcie.

Do sytuacji doszło w zeszłą niedzielę. Pani Izabella zawiadomiła policję, a nagranie i zdjęcia z zajścia udostępniła na Facebooku. Jak pisze, czego nie widać na filmie, pies był również mocno bity smyczą po głowie, kopany i podduszany. Zwierzę wyglądało na chore i stare, nie chciało się ruszać i było przestraszone. 

Mężczyzna z psem zdążył się oddalić, a partnerowi dziewczyny nie udało się go znaleźć. Sprawa została także zgłoszona na policję

Policja nie pomogła?

Niestety mężczyzna z psem zdążył się oddalić. Partner pani Izabelli nie znalazł go. "Nie chcę komentować tego w jaki sposób "pomogła" nam policja... i inne służby, do których nas odesłano." - czytamy w poście. 

- Interwencja została podjęta bezpośrednio po zgłoszeniu - zaznacza w rozmowie z Metrowarszawa oficer prasowy Robert Koniuszy z Komendy Rejonowej Policji w Śródmieściu.

- Funkcjonariusze pojechali we wskazane mieście i patrolowali teren w poszukiwaniu tego pana. Nie spotkali go, ale na podstawie nagrania zamieszczonego na Facebooku zostaną wszczęte czynności w celu ustalenia jego tożsamości oraz, w dalszym etapie, wyciągnięcia konsekwencji - dodaje.

Opuszczony cmentarz w Otwocku. Przyjeżdżają tu Żydzi z całego świata

Więcej o: