Już dziś mecz Polska-Kazachstan na PGE Narodowym. Będą utrudnienia w ruchu

Już 4 września na Stadionie Narodowym odbędzie się mecz Polska - Kazachstan. W związku z wydarzeniem część ulic na Saskiej Kępie zostanie wyłączona z ruchu drogowego.

Spotkanie Polaków z Kazachami odbywać się będzie w ramach pierwszej rundy eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Jak donosi Zarząd Transportu Miejskiego, ruch na ulicach Stadionu Narodowego zostanie wstrzymany na czas trwania wydarzenia. 

Saska Kępa 

Niedostępny dla kierowców będzie fragment między al. Waszyngtona, al. Poniatowskiego, al. Stanów Zjednoczonych, ul. Międzynarodową oraz Wałem Miedzeszyńskim. Ruch zostanie wstrzymany w godzinach od 18 do 20.45. 

Zakaz nie będzie obowiązywał kierowców posiadających specjalne identyfikatory SK, autobusów MZA, jednośladów i taksówek. 

Zmiany w komunikacji miejskiej 

Zarząd Transportu Miejskiego zapowiedział również zmiany w komunikacji miejskiej związane z wydarzeniem. Po zakończeniu meczu, może zostać wyłączony ruch w al. Zielenieckiej i na moście Poniatowskiego. W takim przypadku na trasy objazdowe skierowane zostaną autobusy linii  102, 111, 117, 123, 138, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 517, 521, N02, N22, N24 i N72 oraz tramwaje 7, 9, 22, 24 i 25. ZTM planuje także po meczu uruchomić dodatkowe kursy linii 509, 903 i 904.

Polak potrafi. Banknot pięćsetzłotowy możesz teraz kupić nawet za 800 złotych

Więcej o:
Komentarze (4)
Już jutro mecz Polska-Kazachstan na PGE Narodowym. Będą utrudnienia w ruchu
Zaloguj się
 • upi

  Oceniono 3 razy 3

  A mi się wydawało, ze mecz jest dzisiaj, a nie jak w tytule jutro.... ale może mi się tylko wydawać :)

 • peppers01

  Oceniono 9 razy 3

  Tak duży obiekt sportowy powinien znajdować się na obrzeżach miasta lub zostać zaprojektowany tak (na przykład poprzez rozległe błonia i podziemne ciągi komunikacyjne do stacji PKP czy metra) aby przy okazji każdej odbywającej się na nim imprezy nie było konieczności zamykania większości okoliczny ulic.
  Nie cały naród sportem żyje. Okoliczni mieszkańcy i przedsiębiorcy też mają swoje życie prawa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX