Policja poszukuje świadków tragicznego wypadku pod Nieporętem

8 sierpnia na Drodze Wojewódzkiej numer 631 pod Nieporętem doszło do tragicznego wypadku. Zginęła para z 3-letnim dzieckiem. Policja poszukuje świadków wydarzenia.

O tragicznym w skutkach wypadku pod Nieporętem pisaliśmy na metrowarszawa.gazeta.pl. Do kolizji doszło 8 sierpnia (we wtorek) po godzinie 15. Kierowca samochodu marki renault jechał w kierunku Marek, wioząc dwoje pasażerów. W pewnym momencie zderzył się z jadącą z naprzeciwka lawetą. 

Na miejscu były trzy karetki pogotowia

Na miejscu wypadku szybko pojawiły się trzy karetki pogotowia. W akcji brało udział także kilka zastępów straży pożarnej, policja pogotowie oraz prokurator. Jak informował nas dyżurny, dwie osoby dorosłe - kobieta i mężczyzna w wieku około 30 lat oraz dziecko w wieku około trzech lat zginęli na miejscu.

Prośba o pomoc

Obecnie śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Legionowie oraz śledczy z Komisariatu Policji w Nieporęcie. Ustalane są bezpośrednie przyczyny i okoliczności w jakich doszło do wypadku.

"Policjanci proszą wszystkie osoby, które mogą być świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty w siedzibie Komisariatu Policji w Nieporęcie przy ul. Wojska Polskiego 3 lub telefoniczny całodobowo z dyżurnym jednostki 22 774 87 57 oraz tel. 997. Informacje można również przekazywać mailowo pod adres: legionowo@policja.waw.pl." - czytamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Legionowie. 

Polak przepłynął Bałtyk w niecałe 30 godzin. Jako pierwszy na świecie

Więcej o: