Chajzer zrobił starszej, schorowanej pani wspaniałą niespodziankę. 'Znowu chce mi się żyć'

Kilka dni temu z Filipem Chajzerem skontaktowała się kosmetyczka z Warszawy. Rozmowa dotyczyła jej klientki, pani Wandzie, która od zawsze kochała motocykle. Dziennikarz postanowił zrobić dla niej coś wyjątkowego.

Do Filipa Chajzera, dziennikarza z Warszawy, kilka dni temu odezwała się kosmetyczka ze stolicy. Jej klientką jest 88-letnia pani Wanda, która całe życie jeździła na motocyklach. 

"Do dzisiaj na widok przejeżdżającego motocykla jej serce bije mocniej. Głowa by chciała jeszcze raz, ten ostatni w życiu. Wiek niestety robi swoje, do tego mąż, którym się opiekuje jest po wylewie" - napisał Chajzer na Facebooku.

Dziennikarz postanowił spełnić marzenie pani Wandy i zabrać ją na cruising. Na wydarzenie, które odbyło się 8 sierpnia w Nieporęcie zaprosił wszystkich chętnych.

"Chce mi się żyć" 

8 sierpnia o godzinie 20 spełniło się marzenie, jak o niej mówi Chajzer - Wandzi. Dowodem jest zdjęcie opublikowane na Facebooku z komentarzem:

"Setki motocykli, STO LAT na pół Zegrza, Pani Wandzia nie tylko na miejscu pasażera, ale i za kierownicą Indiana, a wszystko po to, żeby na końcu usłyszeć... "Znowu chce mi się żyć". D Z I Ę K U J Ę za wasze wsparcie!!!" - pisze Chajzer.

Więcej o:
Komentarze (58)
Chajzer zrobił starszej, schorowanej pani wspaniałą niespodziankę. 'Znowu chce mi się żyć'
Zaloguj się
 • abdul73

  Oceniono 75 razy 67

  Jakie to nasze polskie. Zawiść i hejt dla tych którzy coś robią. Nieważne czy dla lansu czy z innych pobudek. Ważne że ktoś poczuł się lepiej.

 • bie1-3

  Oceniono 40 razy 36

  Sądząc po fali hejtu, jestem przekonany, że mieszkam w katolickim kraju.

 • Mario Mario

  Oceniono 37 razy 35

  Super inicjatywa. Myślę że to dobry przykład dla wszystkich. Przecież pomoc bliźniemu nic nie kosztuje. Czasami są to tak błache sprawy dla nas a jak ważne dla drugiej osoby. Czasami warto zapomnieć o podziałach w społeczeństwie i wyciągnąć rękę do drugiej osoby. Osobiście dla mnie dawanie sprawia mi większą przyjemność niż otrzymywanie.

 • mona_3

  Oceniono 36 razy 32

  Chajzer brawo!

 • mmichal

  Oceniono 23 razy 21

  Typowy wyborca piss zdaje sobie sprawe ze jemu sie nie polepszy ale jest wniebowziety wiedzac ze pogorszy sie jego sasiadowi.
  I za biskupem Pieronkiem: chrzescijanstwo sie w Polsce nie przyjelo...

 • lewaczka_z_fejsbuczka

  Oceniono 22 razy 20

  Ludzie, Was już porypało na dobre z tego pisuaru? Tak, gość się lansuje. No i Wy też się tak lansujcie, broni Wam ktoś? Gość robi może drobne rzeczy, ale te drobne rzeczy Komuś sprawiają frajdę. Wy potraficie sprawić Komuś frajdę? Masa jest łzawych programików, wyciskaczy portfeli itd. Jest okazja zaistnieć, wpłacić kasę. A tu po prostu Pani Wandzia miała marzenie. Wcale nie jakieś nie wiadomo unikalne. Ale w Jej sytuacji nie do spełnienia. Świetnie się bawiła. Dlaczego odbieracie Jej tę radość? Bo musicie pojechać po Chajzerze? Co z Wami jest nie tak?

 • loneman

  Oceniono 1 raz 1

  Widze znow smutasy rzucily sie na Chajzera bo jedno ze nalezy do znienawidzonych przez matolow mediow a po wtore robi cokolwiek nawet jesli to nie jest ratowanie zycia ani "szczodre" dofinansowanie rodzin (z nie swojego portfela tylko budzetu), dziwne ze wasi idole za grosz nie maja takich pomyslow ani gestu ale i tak sa "super".
  Nie interesuje temat i artykuly to WYPAD stad ciolki, wasze "poglady", paranoja i piramidalna niewiedza nie jest nikomu potrzebna do szczescia!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX