Nagrody Pańskiej Skórki. Ruszyły nominacje, wybierzcie swoich kandydatów

Już 26 sierpnia rozdane zostaną Nagrody Pańskiej Skórki, wyróżnienia przyznawane instytucjom działającym na korzyść Warszawy. Zachęcamy do głosowania na waszych faworytów.

W ostatnim tygodniu sierpnia odbędzie się kolejne rozdanie Nagród Pańskiej Skórki. W czasie wydarzenia organizowanego z okazji urodzin serwisu Pańska Skórka odznaczane zostaną osoby i instytucje, które przez ostatni rok działały na korzyść Warszawy i jej mieszkańców. 

Na początku miesiąca przedstawiciele mediów związanych z Warszawą mogli przedstawiać jury swoje kandydatury. Wśród nominowanych znajdą się, jak co roku, zarówno duże instytucje, jak i niewielkie, lokalne inicjatywy. 

Pomóżcie wybrać zwycięzcę

W konkursie przyznana zostanie także specjalna Nagroda Publiczności. Wszyscy zainteresowani mogą tam oddać głosy na wybranych kandydatów a także zaproponować własnych laureatów. Zagłosować możecie w ankiecie, dostępnej na facebookowej stronie wydarzenia. 

Impreza rozpoczyna się o godzinie 15 w PM na Trawie przy Parku Ujazdowskim. Wstęp jest bezpłatny.

Zachęcamy was do wzięcia udziału w głosowaniu. To świetna okazja, aby uhonorować osoby, dzięki którym w Warszawie żyje się lepiej.

Zabezpieczyli w lesie 100 kg materiałów wybuchowych. Każdy mógł tam wejść

Więcej o: