Niszczyli toalety w Mińsku Mazowieckim. Policjant po służbie próbował ich powstrzymać. Brutalnie go pobili

Policjant z Mińska Mazowieckiego został zaatakowany i dotkliwie pobity przez trzech pijanych napastników. Funkcjonariusz próbował ich powstrzymać przed aktem wandalizmu. Skończył z rozciętą głową.

Jak donosi Komenda Stołeczna Policji, do zdarzenia doszło 7 sierpnia około godziny 17. Trzech młodych mężczyzn w wieku od 17 do 19 lat dewastowało toalety publiczne położone w parku na terenie Mińska Mazowieckiego. Policjant po służbie postanowił zainterweniować .

"Zaczęli okładać policjanta pięściami po głowie" 

Mężczyźni zaatakowali funkcjonariusza, który zwrócił im uwagę i brutalnie pobili. Następnie wszyscy trzej uciekli z miejsca zdarzenia. Policjant, któremu podczas bójki rozcięto głowę, znalazł się szybko pod opieką medyczną. Komenda Stołeczna uspokaja, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

"O ich losie zadecyduje sąd" 

Mężczyźni podejrzani o zniszczenie mienia, czynną napaść oraz naruszenie nietykalności funkcjonariusza policji zostali zatrzymani dwie godziny później. Policja wystosowała wniosek o areszt tymczasowy dla zatrzymanych. Wszyscy trzej podczas trwania zajścia byli pod wpływem alkoholu. 

Najszybszy człowiek świata kończy karierę. Usain Bolt ostatni raz pobiegł w zawodach

Więcej o: