76-letnia Alicja jechała na rowerze. Wpadł w nią ford. Policjanci reanimowali ją kilkanaście minut

69-letni kierowca forda potrącił 76-letnią Alicję, gdy przejeżdżała rowerem po przejściu dla pieszych w Józefowie. Na miejsce przybyli policjanci, którzy kilkanaście minut reanimowali kobietę. Trafiła do szpitala.

W piątek w Józefowie na ul. Wyszyńskiego kierujący fordem 69-latek potrącił przejeżdżającą przez przejście dla pieszych rowerzystkę. Na miejsce natychmiast przybył będący w okolicy patrol policji. Dwaj funkcjonariusze reanimowali 76-letnią Alicję B.

U nieprzytomnej kobiety przestał być wyczuwalny oddech, zanikał także puls. Wraz z pielęgniarką, jedną ze świadków zdarzenia, policjanci podjęli resuscytację krążeniowo-oddechową. Akcja trwała kilkanaście minut - aż do przyjazdu karetki pogotowia.

Sprawa trafiła do prokuratury

Z przywróconymi czynnościami życiowymi kobieta trafiła do szpitala. Policjanci zajęli się zaś kierowaniem ruchem, wskazując objazdy innym kierowcom.

Skontaktowaliśmy się z komendą policji w Otwocku. Z uwagi na to, że sprawa jest w prokuraturze, policja nie informuje, kto był sprawcą wypadku.

Najszybszy człowiek świata kończy karierę. Usain Bolt ostatni raz pobiegł w zawodach

Więcej o: