Hawajskie poke bowle, bar mleczny, grill i desery bez cukru. Nowe miejsca, w których zjesz w stolicy

W sierpniu otwiera się w Warszawie kilka nowych miejsc, które warto odwiedzić. Hawajskie specjały, ciasta bez cukru, a może nowy bar mleczny? Zobaczcie, gdzie już dziś albo wkrótce będzie można się wybrać.

W sierpniu na mapie Warszawy pojawią się (bądź już się pojawiły) cztery nowe miejsca, w których będzie można coś zjeść. Czekają na nas grillowane warzywa i mięso, hawajskie specjały, zdrowa polska kuchnia oraz... desery bez cukru.

Zobaczcie, które lokale warto sprawdzić:

Poke Warsaw

Restauracja Poke Warsaw oferuje hawajskie poke bowle, czyli połączenie świeżej surowej ryby z dodatkami. Tu mamy do wyboru m.in. ryż jaśminowy, komosę, awokado, edamame, ananasa, marynowany imbir, grzyby mun, ośmiornicę, kolendrę, orzechy makadamia i różne sosy. Restauracja otworzyła się w sobotę 5 sierpnia. Ceny w granicach 26-35 zł.

GDZIE Kruczkowskiego 15B (w budynku mostu Poniatowskiego)
OTWARTE pn-czw 12-20, pt-sb 12-22, nd 12-21

Bar Mleczny Codzienny

Na Ochocie we wtorek 8 sierpnia otworzy się Bar Mleczny Codzienny. Będzie można tam zjeść zdrowe produkty polskiej kuchni i wypić mleko prosto od krów. Otwarcie w godzinach 12-15.

GDZIE Grójecka 109 (róg Dickensa)
OTWARTE 7-20

Ruszt. Mięso i warzywa z grilla

Ruszt. Mięso i warzywa z grilla to, jak piszą właściciele, "dym i pełen ogień!". Tuż obok Starego Mokotowa powstał największy w tej części Polski grill. Z niego będzie można (jak sama nazwa wskazuje) zjeść mięso i warzywa, a do tego lemoniady, piwo, koktajle i shoty wódki. Jest też muzyka.

GDZIE Racławicka 99 (Fort Mokotów)
OTWARTE nd-czw 12-21, pt-sb 12-24

Słodki Bez

Słodki Bez to otwarta w ostatni weekend kawiarnia pełna deserów i zdrowych wypieków bez cukru. Tarty, torty bez glutenu i na bazie naturalnych składników. Czyli, jak zaznaczają twórcy, "ulubione słodkości bez wyrzutów sumienia". Idealne dla dbających o linię.

GDZIE Hoża 51
OTWARTE codziennie 12-20 

Najszybszy człowiek świata kończy karierę. Usain Bolt ostatni raz pobiegł w zawodach

Więcej o: