Utrudnienia w ruchu. Przez cztery dni metro będzie kursować tylko do stacji Wilanowska

Przez cztery dni sierpnia nieczynny będzie odcinek pierwszej linii metra od stacji Wilanowska do stacji Kabaty. Ma to związek z unowocześnianiem. ZTM zapewni na ten czas zastępczą linię autobusową.

Od soboty 12 sierpnia do wtorku 15 sierpnia pierwsza linia metra nie będzie funkcjonować pomiędzy stacjami Wilanowska i Kabaty. Przyczyną są prace związane z unowocześnianiem systemu sterowania ruchem pociągów metra i kontroli dyspozytorskiej.

Odcinek będzie nieczynny w sobotę od początku kursowania do końca kursowania w nocy z 14 na 15 sierpnia. Na odcinku Młociny-Wilanowska metro będzie kursować bez zmian.

Linia zastępcza ZM1

Zarząd Transportu Miejskiego wprowadzi zastępczą linię autobusową ZM1, kursującą na trasie OS. KABATY 04 - al. KEN - al. Harcerzy Rzeczypospolitej - Rolna - al. Wilanowska - Puławska - METRO WILANOWSKA 02 (POWRÓT: METRO WILANOWSKA 02 - Puławska - Domaniewska - Nowobukowińska - Rolna).

Ponadto na krańcu OS.KABATY dla linii 166 i N37 (od nocy z 12 na 13 sierpnia do nocy z 14 na 15 sierpnia) obowiązywał będzie przystanek OS.KABATY 03.

Funkcjonować będą również przystanki w al. KEN: METRO KABATY 01, METRO NATOLIN 03, METRO IMIELIN 03 i 04, a także METRO WILANOWSKA 69 przy ul. Nowokabackiej.

Najszybszy człowiek świata kończy karierę. Usain Bolt ostatni raz pobiegł w zawodach

Więcej o: