Wepchnęli go do autobusu, brutalnie pobili, po czym wypchnęli. Wszystko nagrała kamera

Mężczyzna został zaatakowany i pobity w autobusie na warszawskich Bielanach. Stołeczna policja prosi o pomoc w rozpoznaniu sprawców.

Funkcjonariusze bielańskiej komendy policji prowadzą obecnie postępowanie dotyczące pobicia do którego doszło w jednym z warszawskich autobusów kursującym na terenie Bielan. Całe zajście zarejestrowała kamera monitoringu. Policjanci proszą o pomoc wszystkie osoby, które mogą znać tożsamość napastników. 

Napastnicy wciągnęli go do autobusu 

Do zdarzenia doszło 24 marca o godzinie 22.40. przy ulicy Pułkowej. Mężczyzna wraz z żoną czekał na przyjazd autobusu linii 181, gdy na przystanek podeszła grupa młodych osób w wieku około dwudziestu lat. Napastnicy wepchnęli pokrzywdzonego do autobusu, brutalnie pobili, po czym wypchnęli z pojazdu.

Czy rozpoznajesz sprawców? 

Jeżeli macie jakiekolwiek informacje dotyczące osób widocznych na zdjęciach, policjanci proszą o pilny kontakt:

"Na wszelkie informacje od Państwa czekamy przez całą dobę przy ul. Żeromskiego 7. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr tel. 22 603-71-27, 22 603-71-55, 22 603-17-11, 22 22 603-16-25 na numer alarmowy 997 lub 112. Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl" - czytamy na stronie Komendy Rejonowej Policji.

Więcej o: