Wysadzili bankomat w Wawrze. Eksplozję mieli zagłuszyć fajerwerkami

W nocy z poniedziałku na wtorek prawdopodobnie wysadzono bankomat przy ul. Kadetów 20 w warszawskim Wawrze. Policja potwierdza, że zniszczenia wskazują na eksplozję - potwierdzą to szczegółowe badania.

W nocy ok. 3:30 doszło do włamania do bankomatu przy ul. Kadetów 20 w Wawrze. Jak donosi tvnwarszawa.pl, wmurowane w ścianę pawilonów usługowo-handlowych urządzenie zostało wysadzone. Zniknąć miały pieniądze z kasetki bankomatu.

Według okolicznych mieszkańców, eksplozję włamywacze mieli zagłuszyć fajerwerkami. Tej teorii, przynajmniej na razie, nie potwierdza policja.

Przypuszczalnie było to wysadzenie

- Zgłoszenie dostaliśmy ok. 3:30 - mówi w rozmowie z Metrowarszawa.gazeta.pl aspirant Rafał Retmaniak ze stołecznej komendy. - Policjanci przybyli na miejsce, zniszczenia były duże. Z ich skali można przypuszczać, że było to wysadzenie - dodaje. Jak jednak zaznacza, potwierdzą to dopiero badania.

Na miejscu pracuje policja. Funkcjonariusze przeprowadzają oględziny, przeglądają monitoring z okolicznych kamer. Przesłuchują także świadków wydarzenia.

Policja prosi o pomoc osoby, które mogą mieć jakiekolwiek  informacje w sprawie:

KOMENDA REJONOWA POLICJI WARSZAWA VII

ul. Grenadierów 73/75, 04-007 Warszawa

Telefon: (22) 603-76-55 albo 997

Email: krp7warszawa@policja.waw.pl

Jednym głosowaniem odebrał władzę parlamentowi. Sprzeciw opozycji został krwawo stłumiony

Więcej o: