Dwukrotnie go pobili i okradli w samym centrum Warszawy. Nikt nie zareagował [WIDEO]

We trzech wciągnęli mężczyznę do toalety, pobili i okradli. Do zdarzenia doszło przy Dworcu Centralnym, przy świadkach i kamerach. Śródmiejscy policjanci złapali kolejnego z napastników.

Śródmiejscy policjanci zatrzymali kolejną osobę podejrzaną o udział w rozboju, do którego doszło na początku lipca. Sprawcy dwukrotnie pobili swoją ofiarę, a następnie zabrali jej saszetkę i reklamówkę wraz z zawartością.

Zatrzymany wtedy 36-letni Jarosław S. na wniosek Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście-Północ został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. W sprawie zatrzymanego wczoraj 33-letniego Marcina S. prokuratura także wystąpiła do sądu z wnioskiem o areszt.

Rozbój w samym centrum

Do zdarzenia doszło w lipcu tego roku w pobliżu Dworca Centralnego. To wtedy do pokrzywdzonego podeszło trzech napastników, którzy, jak wynika z jego relacji, rzucili się na niego z pięściami, a następnie zabrali mu reklamówkę wraz z jej zawartością. Chwilę później zaatakowali mężczyznę ponownie - wciągnęli pokrzywdzonego do ulicznej toalety i tam, bijąc go pięściami po głowie, zabrali saszetkę z telefonem, power bankiem, słuchawkami oraz innymi przedmiotami.

Wyjaśnieniem sprawy i zatrzymaniem podejrzewanych o to przestępstwo osób zajęli się policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu. Po wnikliwej analizie nagrań z monitoringu, ustalili dane i zatrzymali jednego z przestępców - Jarosława S. Potem zatrzymali także Marcina S.

Dziennikarz zapytał ministra Szyszkę, co stanie się z drewnem z Puszczy Białowieskiej. Odpowiedź nas zamurowała

Więcej o: