Chajzer wypatrzył zdjęcie na wystawie na Ursynowie. Nie mógł się powstrzymać: "Drogi urzędzie..."

Filip Chajzer, będąc na przejażdżce rowerowej po warszawskim Ursynowie, na wystawie z okazji 40-lecia dzielnicy wypatrzył zdjęcie z osobistym akcentem. Coś jednak zwróciło jego uwagę. Zaapelował więc do urzędników.

"Jadę na rowerze obok urzędu dzielnicy Ursynów. Patrzę - wystawa z okazji 40-lecia dzielnicy" - pisze na Facebooku znany prezenter telewizyjny Filip Chajzer.

Patrzy bliżej i - widzi siebie. Na jednym ze zdjęć umieszczonych na wystawie w ramach jubileuszu warszawskiej dzielnicy Ursynów, jest ubrany w koszulkę z logo firmy SHARP. "Nie wiem, czy firma SHARP jeszcze istnieje, ale lokowanie level expert" - komentuje i dodaje żartobliwie: No i biel nigdy nie była bielsza!

Wpadka

Na końcu zaznacza, że urząd najwyraźniej się pomylił. Jak twierdzi Chajzer, zdjęcie nie pochodzi bowiem z 1999 roku, jak zostało podpisane, ale co najwyżej z 1995 r. 

Urząd Dzielnicy Ursynów od razu zauważył wpis prezentera. W komentarzu napisał, że stara się już ustalić właściwą datę wykonania zdjęcia.

"Dziękujemy za odwiedzenie wystawy 40-lecia Ursynowa. Zapraszamy wszystkich do jej odwiedzenia przy naszym ratuszu (metro Imielin) oraz w parku przy Bażantarni. Jesteśmy w trakcie ustalanie właściwej daty. Nasze poszlaki zaczynają się już od 1990 roku" - czytamy.

Pierwsze klucze do mieszkania

W 2017 roku dzielnica obchodzi 40-lecie istnienia. Dokładnie 8 stycznia 1977 roku, o godz. 10 uroczyście przekazano pierwsze klucze do mieszkania przy ul. Puszczyka 5. Szczęśliwym lokatorem był Wacław Oświt, pracownik KBM Południe. To symboliczne wydarzenie zapoczątkowało trwającą cztery dekady historię dzielnicy Ursynów.

Tajemnice warszawskiego Parku Fontann. Zeszliśmy do podziemi, aby zobaczyć, jak wygląda obsługa show

Więcej o: