Depeche Mode w Warszawie. Zespół poszedł na lunch do wegańskiej restauracji. "Po prostu weszli, zjedli i poszli"

Zespół Depeche Mode w piątek gra koncert na Stadionie Narodowym. Wcześniej muzycy jak gdyby nigdy nic wybrali się do wegańskiego lokalu Tel Aviv przy ul. Poznańskiej.

Zespół Depeche Mode przyjechał do Warszawy, aby zagrać koncert na Stadionie Narodowym. Przedtem jednak muzycy postanowili posilić się w jednym z warszawskich lokali. Wybór padł na modną wegańską restaurację Tel Aviv Food & Wine przy ul. Poznańskiej.

Jak napisała na Facebooku właścicielka lokalu Malka Kafka, artyści zamówili "Buddha Bowl (miks komosy, soczewicy, ryżu z sałatą, ziół i kotlecików wegańskich z sosem kolendrowym), zestaw mezze, koktajle i kawę po arabsku". - Jesteśmy restauracją wegańską, więc z pewnością nie trafili do nas przez przypadek - mówi Kafka w rozmowie z Metrowarszawa.gazeta.pl.

Jak relacjonowała dalej Kafka, pracownicy restauracji byli dosyć zaskoczeni niespodziewaną wizytą. "Po prostu weszli, zjedli i poszli. Nikt nie wiedział" - przyznała. - Większość z nas nawet tego nie zauważyła - mówi w rozmowie. Jak przyznaje, rozmawiała właśnie z ambasador Izraela i zauważyła tylko, że podjechał czarny van z ciemnymi szybami.

- Wyszło z niego paru fajnie wyglądających facetów i weszło do nas - mówi właścicielka Tel Avivu. - Dopiero po ich wyjściu, osoba ich obsługująca, powiedziała, że to oni - zaznacza.

"Fajnie, że jest coraz więcej osób, które nie jedzą zwierząt"

Na pytanie, czy są jakieś zdjęcia z odwiedzin, odparła: "Mamy głupi zwyczaj nierobienia zdjęć gościom". I zaznaczyła, że nikt muzyków specjalnie nie zapraszał. "Nawet ich nie znam" - napisała na Facebooku Kafka.

- Fajnie, że jest coraz więcej osób na świecie, które nie jedzą zwierząt - mówi nam właścicielka.

"Enjoy the Hummus"

"Enjoy the Hummus" - padł komentarz. "All I ever wanted, all I ever needed is here, on my plate!" - napisała inna osoba. Obie kwestie to nawiązania do piosenki "Enjoy the silence" - jednego z największych hitów grupy.

Depeche Mode w piątkowy wieczór gra na Stadionie Narodowym. Z powodu wydarzenia ul. Francuska jest zamknięta dla ruchu, po koncercie mogą być nieprzejezdne również al. Zieleniecka i most Poniatowskiego. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

embed

'Ta ustawa jest procedowania w trybie pendolino'. Prezes Izby Karnej Sądu Najwyższego apeluje do polityków

Więcej o: