Zaatakował rowerzystę, bo ten użył dzwonka. "Bił go pięściami po twarzy i kopał"

Do zatrważającego zdarzenia doszło na warszawskim Gocławiu. Mężczyzna pobił rowerzystę, bo ten śmiał użyć dzwonka. Miał ku temu powód.

Około 18.30 policjanci otrzymali zgłoszenie o pobitym rowerzyście na jednej ze ścieżek rowerowych.

Bił go pięściami po twarzy

Mężczyzna jechał na rowerze i użył dzwonka wobec młodej kobiety, która stała na środku ścieżki.

Nie spodobało się to jednemu z jej kolegów. Właśnie dlatego miał zaatakować rowerzystę. Bił go pięściami po twarzy i kopał. Zaraz po zajściu sprawca i jego znajomi oddalili się z miejsca zdarzenia. Świadkowie wskazali, w którym kierunku osoby te poszły i jak wyglądały.

Rowerzysta został przekazany pod opiekę pogotowia ratunkowego, a patrolowcy błyskawicznie podjęli poszukiwania i pościg. Dosłownie kilka minut później 24-letni Maciej K. był już zatrzymany.

Był pijany

Okazało się, że miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnej celi. Pobity mężczyzna złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Na podstawie zgromadzonych dowodów 24-latek w wydziale dochodzeniowo-śledczym usłyszał zarzut uszkodzenia ciała.

Ta ścieżka to rowerowy cud świata, ale... ma w Polsce konkurencję

Więcej o:
Komentarze (194)
Zaatakował rowerzystę, bo ten użył dzwonka. "Bił go pięściami po twarzy i kopał"
Zaloguj się
 • iffa4

  Oceniono 418 razy 354

  Część komentatorów zapiekła się tak w konflikcie kierowcy - rowerzyści, że straciła rozum.
  Panowie, DDR (nie żadna ścieżka) jest miejscem dla rowerzysty. Nie ma prawa na niej być żadnego pieszego (oprócz przejść dla pieszych), żadnego rolkarza, żadnego parkującego samochodu. Jazda rowerem po DDR to nie żadna fanaberia i żadne rozpasanie. TO JEST ICH MIEJSCE.
  Dlatego przestancie opowiadać bzdury i zacznijmy przestrzegać przepisów.
  I kierowcy, i rowerzyści, i piesi.
  Będzie bezpieczniej, będzie przyjemniej.
  Zmieścimy się wszyscy na drogach, naprawdę.

 • misiekczarny2

  Oceniono 148 razy 134

  Tu nie chodzi o rowery, pieszych czy samochody. Ten kraj kipi agresją. Kumulowaną przez lata, wpajaną, codzienną, prymitywną, bezrozumną , odruchową, często podlaną jakimś mózgotrzepem. Musi to jakoś znajdować swoje ujście. Najebać się, potem komuś przypie...ć a często coś rozpie...ć i jeszcze znależć dla tego jakieś górnolotne wytłumaczenie. Tak filozofia, ten kraj tak ma.

 • qqbek

  Oceniono 180 razy 110

  Wysoki Sąd (Zziobrzony) nakaże drogiemu Sebie napisać list polecony (na białym papierze) przepraszający rowerzystę za "uniesienie".
  Bo Seba bronił honoru Karyny, matki jego dwóch synów - Brajana i Dżenifer, lubi Żołnierzy Wyklętych i jest patryjotą.
  A ten KOD-omita, Weganin, gorszy sort, puczysta, użył dzwonu rowerowego, co było środkiem niewspółmiernym do tego, że się Karyna na DDR zatoczyła.

 • driftoczenko

  Oceniono 256 razy 100

  Rowerzyści to często weganie i wegetarianie, a jak wiadomo, jest to satanizm i prawdopodobnie jeszcze homoseksualizm. Tatuaże i korki w uszach, brody i dziwne irokezy zamiast katolickiej fryzury "na Sebę"; niezrozumiały żargon, w którym jest zbyt mało "urwał"; bezsensowne siedzenie na "Zbawiksie", zamiast uczestnictwa we Mszy Świętej.
  Prawdziwy Polak chciał powstrzymać manifestację zła w czystej postaci, ale niestety państwo zmierzające ostatnio w słusznym kierunku wyznaczanym przez Partię, nieświadomie broni tych masońskich agentów - cyklistów Szatana.

 • zelenyles

  Oceniono 85 razy 71

  a to ci dopiero bandzior się trafił !!! teraz niech zapłaci z 50 tysiaków pobitemu i 1000 godz prac społecznych dla miasta ! i ty by było sprawiedliwe !

 • juma07

  Oceniono 59 razy 45

  Łaskawy był.... nie zabił..

 • dublet

  Oceniono 76 razy 40

  Te uchoćce robio sie coras bardziej beszczelne! Ten islamista co zaatakował naszego polskiego roweżyste powinien dostać deport!

 • incipit

  Oceniono 68 razy 32

  Polaczek prawy pissowski katoliczek. Nada się na setnika do SA [służb antosiowych]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX