Warszawskie klubokawiarnie zbierają stare koce, prześcieradła, ręczniki... Wszystko dla zwierząt

Tego lata do schroniska "Na Paluchu" trafiło wyjątkowo dużo kociąt i szczeniąt. A te wymagają szczególnej opieki. Przydadzą się też . Jeśli więc macie stare i używane, zanieście do którejś ze stołecznych klubokawiarni!

Warszawskie klubokawiarnie włączyły się w zbiórkę używanych tekstyliów dla szczeniąt i kociąt ze schroniska „Na Paluchu”. Jeśli macie niepotrzebne ręczniki, prześcieradła, koce, podkłady higieniczne, możecie zostawić je w czterech stołecznych lokalach. Przydadzą się też zabawki i posłania.

Ważne jedynie, żeby były... czyste. - Aby małe zwierzęta mogły z nich skorzystać - mówi Jan Fusiecki, właściciel Klubokawiarni CH25 (Chłodna 25), która włączyła się do akcji.

"Zostawcie niepotrzebne rzeczy u nas, my je spakujemy i zawieziemy"

Tego lata do schroniska trafiło wyjątkowo dużo małych kociąt i szczeniąt. Przy takich maluchach jest dużo pracy, prania i rzeczy szybko się zużywają. Stąd też pomysł na zbiórkę. Warszawiacy mogą zostawiać je w czterech lokalach:

Ursynów - Dżungla Vegan Bistro, ul. Dereniowa 2 w godz. 12-22, tel. 22 740 73 87

ŚródmieścieKawiarnia Kafka, ul. Oboźna 3 w godz. 9-21.30, tel. 22 826 08 22

WolaKlubokawiarnia CH 25, ul. Chłodna 25 w godz. 10-23, tel. 506 045 827

Wola - Klubokawiarnia Jaś & Małgosia, al. Jana Pawła II 57 w godz. 9-23, tel. 500 139 352

- Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkim pasuje podróż do schroniska, dlatego zostawcie niepotrzebne rzeczy u nas, my je spakujemy i zawieziemy - mówi Daniel Rzeszotek z ursynowskiej Dżungli.

"Mamy nadzieję, że warszawiacy pokażą swoje wielkie serca"

- Już po raz kolejny zbieramy dary dla zwierząt, mamy nadzieję, że i tym razem warszawiacy pokażą swoje wielkie serca - mówi Maciej Marks, współwłaściciel Kafki oraz Jasia & Małgosi.

Dary dla kociąt i szczeniąt można dostarczać też codziennie w godz. 10-17 bezpośrednio do schroniska (tel. 22 846 02 36) lub wysłać na adres: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Warszawie, ul. Paluch 2 (przy ul. Na Skraju), 02-147.

embed

Jak to jest być Kate i Williamem? Wcale nie tak prosto, jak może się wydawać

Więcej o: