Kate i William w Polsce. Gdzie i o której spotkasz parę książęcą?

Kate i William w Polsce. Para książęca przybędzie do Warszawy w poniedziałek. Mieszkańcy będą mogli ich spotkać przy Krakowskim Przedmieściu. Kate i William odwiedzą też Muzeum Powstania Warszawskiego.

William i Kate, którzy przybędą do Warszawy wczesnym popołudniem, zostaną podjęci przez parę prezydencką Andrzeja Dudę i Agatę Kornhauser-Dudę w Pałacu Prezydenckim.

Spacer po Krakowskim Przedmieściu

Około godziny 15:15 zaplanowano spacer po Krakowskim Przedmieściu. Kate i William przejdą od Pałacu Prezydenckiego pod pomnik Adama Mickiewicza. To właśnie tam będzie można spotkać Kate i Williama.

Kolejnym punktem programu będzie wizyta pary w Muzeum Powstania Warszawskiego. Kate i William spotkają się z weteranami. Brytyjska para książęca weźmie też udział w spotkaniu z młodymi przedsiębiorcami w wieżowcu Warsaw Spire.

Wieczorem odbędzie się przyjęcie, na którym książę William wygłosi przemówienie. W Warszawie William i Kate wraz z dziećmi zamieszkają w Belwederze.

Utrudnienia w ruchu

W związku ze spacerem po Krakowskim Przedmieściu, mieszkańcy mogą spodziewać się niewielkich utrudnień w ruchu. Autobusy, które kursują Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem będą na jakiś czas kierowane na objazdy. 

Tajemnice warszawskiego Parku Fontann. Zeszliśmy do podziemi, aby zobaczyć, jak wygląda obsługa show

Więcej o: