Pokazali wnętrza słynnej warszawskiej hali. Zrobicie tam zakupy już jesienią

Na otwarcie Hali Gwardii czeka niejeden warszawiak. Nowa przestrzeń z targowiskiem, restauracjami oraz przestrzenią dla wydarzeń kulturalnych otworzy się na jesieni. Już teraz można zobaczyć, jak będzie wyglądać w środku.

Jak czytamy na stronie Hala Gwardii na Facebooku, na hai trwają obecnie prace związane z montażem scenografii.

"Dzięki współpracy z Fundacją im. Feliksa Stamma "Stamm Sport Promotion" w przestrzeni hali będzie można podziwiać archiwalne zdjęcia wychowanków Papy Stamma - medalistów olimpijskich takich jak Marian Kasprzyk, Jerzy Kulej, Zbigniew Pietrzykowski czy Józef Grudzień" - czytamy.

Hala Gwardii w końcu zacznie żyć

Hala Gwardii przez lata stała pusta, w końcu konkurs na najemcę budynku został rozstrzygnięty. Wygrała firma CBR Events, która podpisała umowę na najem hali na okres trzech lat.

Hala miała się otworzyć dla warszawiaków już latem. Z powodu opóźnień, na targowisko wkroczymy dopiero jesienią. Co znajdziemy na hali?

Knajpki warszawskie

Będzie się tam odbywać codzienny targ ze stoiskami małych, lokalnych producentów żywności, sklepiki z produktami wegańskimi, bezglutenowymi czy certyfikowaną żywnością eko. Będzie również coś dla miłośników warszawskich knajpek - znajdą tam swoje stoiska restauracje Tel Aviv Urban Food, Krowarzywa, Warburger, Kiełba we Gębie.

Ukąszenia komara to nic przyjemnego. Oto 3 domowe sposoby na te uciążliwe owady

Więcej o: