Ktoś podpalił jej włosy w autobusie. Policja publikuje wizerunki podejrzanych osób

W autobusie na warszawskiej Pradze w grudniu doszło do dramatycznego incydentu. Ktoś podpalił młodej kobiecie włosy zapalniczką. Policjanci zabezpieczyli monitoring i publikują zdjęcia podejrzanej pary.

Do zdarzenia miało dojść 16 grudnia w godzinach 18:20 a 18:30. W autobusie linii 170, w okolicach skrzyżowania ul. Targowej i Ząbkowskiej na warszawskiej Pradze ktoś miał podpalić młodej kobiecie włosy zapalniczką.

Podejrzany mężczyzna w kurtce z kapturem

Policjanci z Wydziału Kryminalnego na Pradze Północ prowadzą czynności w tej sprawie. Zabezpieczyli między innymi wizerunek osoby mogącej mieć bezpośredni związek z przestępstwem.

To mężczyzna w wieku około 30-35 lat, o wzroście ok 175 cm. Był ubrany w kurtkę koloru zielonego z kapturem, spodnie jeansowe koloru ciemnego niebieskiego oraz czapkę z daszkiem z logo firmy ,,NIKE".

Miała mu towarzyszyć kobieta w wieku około 25-30 lat, o wzrost około 155 cm, ubrana w białą pikowaną kurtkę oraz spodnie jeansowe koloru niebieskiego.

Policja apeluje o pomoc

Każdy, kto rozpoznaje wskazane osoby i może pomóc w ustaleniu ich tożsamości proszony jest o kontakt z Dyżurnym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI w siedzibie jednostki przy ul. Jagiellońskiej 51, bądź pod całodobowym numerem tel. (22) 603-75-56 lub funkcjonariuszem prowadzącym tę sprawę pod numerem tel. 22 603-83-29, powołując się na numer sprawy KR-I-248/17 (D-I-8156/16).

Więcej o: