"Fajnie byłoby zaśpiewać 'Kolorowy wiatr' w kinie". To wydarzenie robi furorę

Grupa znajomych organizuje mini festiwal piosenek Disneya. Wynajmują salę kinową i zapraszają na seans filmu "Pocahontas". Zainteresowanie wydarzeniem przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Seans filmu "Pocahontas" odbędzie się 1 lipca w kinie Luna. O ile tylko organizatorzy otrzymają pozwolenie od wytwórni Walt Disney Polska.

"Tą piosenkę śpiewają wszyscy"

- Propozycja jest prosta. Wynajmujemy kino, zbieramy się w grupie i oglądamy cały film "Pocahontas" z chwilą kulminacyjną czyli piosenką "Kolorowy wiatr", którą znamy na pamięć i śpiewamy wszyscy - napisał na Facebooku organizator wydarzenia, Grzegorz.

Zainteresowanych na Facebooku jest ponad 3 tys. osób. Ponad 650 osób zadeklarowało swój udział w wydarzeniu. Fanów bajki Disneya z 1995 roku jak widać nie brakuje.

Nigdy się nie znudzi, śpiewam zawsze - pisze Krzysztof
Ty masz mnie za głupią dzikuskę! Nie mogę się doczekać - cieszy się Nina
To jest pierwszy film, jaki widziałam w kinie. I to właśnie w Lunie. Miałam pewnie z pięć lat, ale pamiętam jak dziś - dodaje Marta

Będą kolejne seanse?

Skąd wziął się pomysł na organizację wydarzenia?

„Często chodzimy do kina ze znajomymi. Ostatnio z tego, co pamiętam byliśmy na „Wonder Woman” i moja znajoma powiedziała (przy okazji jakiejś rozmowy), że fajnie byłoby zaśpiewać "Kolorowy wiatr" wykonywany przez Edytę Górniak w kinie. W końcu każdy zna słowa na pamięć. Kolejnego dnia zorganizowałem wydarzenie” - mówi w rozmowie z Metrowarszawa.pl organizator seansu, Grzegorz.

Organizator już zapowiedział, że jeśli uda się zapełnić salę w pierwszym terminie (dostępnych będzie 370 miejsc), pomyśli o kolejnych spotkaniach.

Koszt wydarzenia to od 30 do 120 zł za osobę, w zależności od liczby uczestników.

USA zarabiają miliony na legalizacji marihuany. Ale korzyści jest więcej

Więcej o: