Próbował przewrócić i wciągnąć w ciemny zaułek. Złapali 31-letniego recydywistę, który nocą atakował kobiety

Policjanci schwytali 31-latka podejrzanego o atakowanie kobiet na Ursynowie. Cztery ofiary rozpoznały mężczyznę. Może mu grozić nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

We wtorek, 20 czerwca, około północy, na jednej z ulic Ursynowa 31-letni mężczyzna podbiegł do kobiety wracającej do domu. Próbował przewrócić i wciągnąć w ciemny zaułek. Udało jej się obronić, a napastnik uciekł.

15 minut później na sąsiedniej ulicy zaatakował na klatce schodowej jednego z bloków kolejną kobietę. Szarpiąc nią, próbował wciągnąć ją do windy. Na krzyk kobiety wołającej o pomoc zareagowali dwaj mężczyźni, którzy ruszyli z pomocą. Przez jakiś czas gonili napastnika, który zdołał dobiec do samochodu i odjechać w nieznanym kierunku.

Nie przyznawał się do przestępstw

Sprawą zajęli się ursynowscy kryminalni. W rozmowach z pokrzywdzonymi kobietami ustalili rysopis mężczyzny i rozpoczęli jego poszukiwania. Informacja została przekazana do wszystkich patroli w rejonie zdarzeń.

Funkcjonariusze ustalili, jakim samochodem prawdopodobnie porusza się napastnik. Mężczyzna został zatrzymany na jeden z ulic Ursynowa. 31-latek nie przyznawał się do popełnionych przestępstw.

Policjantom udało się ustalić, że Sebastian S. może mieć związek z podobnymi atakami, do których doszło w maju na dwie inne kobiety. Podczas okazania wszystkie zebrane przez kryminalnych informacje potwierdziły się - mężczyzna został rozpoznany przez pokrzywdzone kobiety.

Był recydywistą

31-latek słyszał zarzuty uszkodzenia ciała i zmuszania do określonego zachowania przy użyciu siły i gróźb, działając w warunkach recydywy oraz naruszenia nietykalności cielesnej.

W sierpniu 2016 roku opuścił on więzienne mury, gdzie odbywał wyrok za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym.

Zdjęcie zrobisz jednym mrugnięciem. Tak działają nowoczesne soczewki kontaktowe

Więcej o:
Komentarze (16)
Próbował przewrócić i wciągnąć w ciemny zaułek. Złapali 31-letniego recydywistę, który nocą atakował kobiety
Zaloguj się
 • albion4

  Oceniono 36 razy 36

  hehe dobre - ciezki uszczerbek na zdrowiu ze skutkiem smiertelnym. Ciekawe ile lat jest za taki paragraf, zakladam ze max 12. Zastanawia mnie jeszcze jakie dzialania kwalifikuja sie zeby uslyszec zarzuty z tego paragrafu, bo znajac zycie to niejeden sedzia za skakanie po glowie w glanach daje pobicie ze skutkeim smiertelnym zamiast zabojstwa. Rozumiem jak ktos dostanie z liscia, niefortunnie sie przewroci i umrze, sprawca nie mogl tego przewidziec, ale skoro ktos katuje , i to czesto w kilku nieprzytomna ofiare to z automatu musi byc za cos takiego art 148.

 • pxyz

  Oceniono 20 razy 20

  powinno być "tylko do 8 lat pozbawienia wolności" a nie "nawet do..." :/
  Zresztą to nieuchronność kary byłaby największym straszakiem dla bandziorów

 • kocurxtr

  Oceniono 25 razy 19

  'W sierpniu 2016 roku opuścił on więzienne mury, gdzie odbywał wyrok za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym.'

  KS wróć !

 • wichura

  Oceniono 6 razy 6

  "(...) ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym (...)"
  Aha... Pewnie biedaczek nie wiedział, że nie można bić kijem bejsbolowym po głowie. To mu "wymiar sprawiedliwości" pogroził paluszkiem... I zresocjalizowany wyszedł przed terminem, pewnie po jakiś 4 latach...
  A teraz (na siłę?) dopisują mu "uszkodzenie ciała", by móc mówić o recydywie...

 • scibor3

  Oceniono 5 razy 3

  Profesor Płatek już nad nim płacze.

 • edza4

  Oceniono 2 razy 2

  A to ciekawe,za morderstwo i już na wolności,czyżby sędziowie nie potrafili się posługiwać kodeksem karnym,przecież on do końca życia winien słońce oglądać tylko zza krat.Pewnie nienagannie się sprawował.Nawet nie dziwi mnie że Ziobro zaczyna robić tam porządki,choć to nie moja bajka i nie ten styl,bo reforma sądów ma oznaczać zmiany na lepsze a nie totalny bałagan służący reżimowi do własnych celów.

 • polak26

  Oceniono 33 razy -23

  Recydywista? No tak wypuściły go demokratyczne ubeckie sądy bronione przez totalną opozycję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX