Kardynał Nycz zrobił sobie zdjęcie, by wziąć udział w akcji... "Selfie dla Maryi"

Chętni, którzy również chcą wziąć udział w akcji, mogą wysyłać swoje zdjęcia do 15 sierpnia. Jak informują organizatorzy, "nadsyłanie zdjęć połączone jest ze składaniem duchowych darów dla Matki Bożej".

Biskup metropolita warszawski kardynał Kazimierz Nycz wziął udział w akcji "Selfie dla Maryi". Zdjęcie hierarchy pojawiło się na Twitterze Archidiecezji Warszawskiej.

O co chodzi w akcji? "Zbudujmy z naszych zdjęć NADESŁANYCH PRZEZ INTERNET Mozaikę Wizerunku Częstochowskiego. Pragniemy przez to wyrazić, że chcemy być Obliczem Maryi. Nadsyłanie zdjęć połączone jest ze składaniem duchowych darów dla Matki Bożej - bo tylko nasze starania o przemianę życia według Ewangelii mogą być prawdziwym diamentem w Koronie Maryi" - czytamy na stronie akcji.

"Selfie to inaczej zdjęcie"

Organizatorzy dodają, że "selfie to inaczej zdjęcie". Jak dalej możemy przeczytać, "wizerunek Maryi ze zdjęć zostanie umieszczony na jasnogórskich wałach podczas głównych uroczystości jubileuszowych 26 sierpnia w uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej".

Zdjęcia zostaną też opublikowane w sieci. Po 26 sierpnia będzie można znaleźć tutaj. Swoje selfie można wysyłać do 15 sierpnia.

Najbliższa przyszłość polskich emerytów. Świadczenia wzrosną, choć nie będzie różowo

Więcej o:
Komentarze (40)
Kardynał Nycz zrobił sobie zdjęcie, by wziąć udział w akcji... "Selfie dla Maryi"
Zaloguj się
 • strange_email

  Oceniono 19 razy 19

  A czy biskup zrobił dziubek jak w prawdziwym selfie? Powinien stać w łazience w majtkach z wypietym tyłkiem. Inaczej to nie jest prawdziwe selfie...

 • klikon55

  Oceniono 15 razy 15

  Zrobił to bez zgody prezesa i rydzyka?

 • admin.duda

  Oceniono 14 razy 14

  Mateusza, 6: 5-6

  5 Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę.
  6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.

 • grenlandzki-opos

  Oceniono 9 razy 9

  Spontaniczne jak wiec pierwszomajowy i udane jak pajacowanie długopisa za plecami przywódców światowych mocarstw.

 • rozterka47

  Oceniono 8 razy 8

  co za żałosny kościół , selfie dla Maryi , normalnie szopka ,
  w tym kościele nie ma za grosz duchowosci , nie mówiac o tym ,że oddawanie czci komukolwiek poza bogiem jest bluxnierstwem

 • kleha

  Oceniono 8 razy 8

  Stary capie pokaż foty ja zrywasz gwint ministrantom.

 • n29a

  Oceniono 6 razy 6

  "Tylko stać przed lustrem i walić samo*ebki" :)

  Aha; kard. Nycza zapamiętałem raz na zawsze z wyszukiwarki. Chciałem wiki spytać o Grymasa Plempa, a w ramach "ci, co szukają tego, szukają też tamtego" ukazali mnie się różni, a to Pieronek, a to Wyszyński i właśnie Nycz - któremu ktoś fotkę strzelił, kiedy akurat oczyszczał nozdrze palcami kończyny górnej :)

  A wy, Nycz, działajcie. Nie jesteście z tej całej waszej hałastry najgłupsi. Dalsze wskazówki jak poprzednio w ZOO, lewa ławka, wybieg żyrafy. Napisał Stirlitz i zastanowił się, czy aby nie napisał za dużo i zbyt publicznie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX