Mężczyzna wpadł pod pociąg na stacji Warszawa Śródmieście. Uwaga na utrudnienia

W środę tuż po 9 na stacji Warszawa Śródmieście doszło do wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg SKM, na szczęście nic mu się nie stało. Kilka pociągów zostało odwołanych, są również inne utrudnienia.

W środę o 9:02 mężczyzna wpadł pod pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej na stacji Warszawa Śródmieście. Jak dowiedzieliśmy się w biurze prasowym Komendy Stołecznej Policji był to nieszczęśliwy wypadek. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało.

Jak przekazała nam policja, poszkodowany prawdopodobnie schronił się w specjalnym miejscu pod peronem. Na miejsce została wezwana karetka, ale nie było potrzeby udzielenia pomocy.

Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia

Przez wydarzenie zablokowany jest ruch po torze nr 4. Jak przekazały nam SKM, nie wiadomo kiedy utrudnienia zostaną usunięte. - Na miejscu wypadku wykonywane są procedury - dowiedzieliśmy się w Samodzielnym Stanowisku ds. Komunikacji Społecznej.

Odwołanych zostało kilka pociągów, ruch linii S1 i S2 w kierunku zachodnim odbywa się po lewym torze, przeciwnym do kierunku jazdy, a pociągi w kierunku wschodnim kursują przez dalekobieżną linię średnicową i stację Warszawa Centralna, z pominięciem przystanków Stadion, Powiśle i Ochota.

O 10:25 przywrócono ruch po podmiejskiej linii średnicowej.

Możliwe są opóźnienia do ok. 30 minut. Od 9:10 do 12 obowiązywało wzajemne honorowanie biletów ZTM-KM na obszarze I i II strefy komunikacyjnej ZTM. Więcej o aktualnych utrudnieniach SKM przeczytać można TUTAJ.

Bezmyslność na drodze niemal doprowadziła do tragedii. Kierowca potrącił 7-latkę na pasach

Więcej o: