Takiej jej nie znacie. Gronkiewicz-Waltz na otwarciu bulwarów zaszalała na trampolinie [WIDEO]

Dziś otwarto nowy odcinek bulwarów nad Wisłą. Wśród atrakcji znalazły się tam również trampoliny. Jak z nich korzystać? Pokazała sama prezydent Warszawy. Zdjęła buty i wskoczyła na trampolinę.

W środę odbyło się oficjalne otwarcie nowego odcinka nadwiślańskich bulwarów. Na miejscu pojawiły się też trampoliny. Nie mogła z nich nie skorzystać prezydent Warszawy.

Na 800-metrowym fragmencie bulwarów między mostami Świętokrzyskim a Śląsko-Dąbrowskim do dyspozycji odwiedzających są m.in. falujące ławki, plaża z tarasami solarnymi, figury ryb wiślanych czy schody do samej rzeki.

"To najlepsze bulwary w Europie, może nawet na świecie"

- Nigdzie nie znajdziecie takich bulwarów. Ani nad Tybrem, ani nad Tamizą, ani nad Sekwaną. To najlepsze bulwary w Europie, może nawet na świecie - mówiła podczas środowej konferencji prasowej Hanna Gronkiewicz-Waltz. I sama skorzystała z jednej z atrakcji miejsca. Widać to na filmie, który opublikował na swoim Facebooku dziennikarz RMF FM Patryk Michalski.

Zaraz po prezydent na trampolinę wchodzi przewodnicząca Rady Warszawy Ewa Malinowska-Grupińska i bawi się chyba jeszcze lepiej.

A więcej o otwarciu nowego odcinka bulwarów czytajcie TUTAJ.

Więcej o: