Takiej jej nie znacie. Gronkiewicz-Waltz na otwarciu bulwarów zaszalała na trampolinie [WIDEO]

Dziś otwarto nowy odcinek bulwarów nad Wisłą. Wśród atrakcji znalazły się tam również trampoliny. Jak z nich korzystać? Pokazała sama prezydent Warszawy. Zdjęła buty i wskoczyła na trampolinę.

W środę odbyło się oficjalne otwarcie nowego odcinka nadwiślańskich bulwarów. Na miejscu pojawiły się też trampoliny. Nie mogła z nich nie skorzystać prezydent Warszawy.

Na 800-metrowym fragmencie bulwarów między mostami Świętokrzyskim a Śląsko-Dąbrowskim do dyspozycji odwiedzających są m.in. falujące ławki, plaża z tarasami solarnymi, figury ryb wiślanych czy schody do samej rzeki.

"To najlepsze bulwary w Europie, może nawet na świecie"

- Nigdzie nie znajdziecie takich bulwarów. Ani nad Tybrem, ani nad Tamizą, ani nad Sekwaną. To najlepsze bulwary w Europie, może nawet na świecie - mówiła podczas środowej konferencji prasowej Hanna Gronkiewicz-Waltz. I sama skorzystała z jednej z atrakcji miejsca. Widać to na filmie, który opublikował na swoim Facebooku dziennikarz RMF FM Patryk Michalski.

Zaraz po prezydent na trampolinę wchodzi przewodnicząca Rady Warszawy Ewa Malinowska-Grupińska i bawi się chyba jeszcze lepiej.

A więcej o otwarciu nowego odcinka bulwarów czytajcie TUTAJ.

Więcej o:
Komentarze (47)
Takiej jej nie znacie. Gronkiewicz-Waltz na otwarciu bulwarów zaszalała na trampolinie [WIDEO]
Zaloguj się
 • wmr2000

  Oceniono 40 razy 6

  Przecinanie wstęgi to jedyna okazja żeby tą Panią zobaczyć przy "pracy"

 • andy999kkk

  Oceniono 41 razy 5

  Ocieplanie wizerunku patronki zlodzieji i oszustow
  Z E N A D A

 • alexcomp

  Oceniono 49 razy 5

  Hanka nie podskakuj, i tak będziesz siedzieć za aferę reprywatyzacyjną. A tak naprawdę, mimo waszej nachalnej reklamy tej pani, to skakała raczej nisko, aby sobie ryja nie obić.

 • sacc77

  Oceniono 19 razy 3

  Nie padła na mohdem?
  Szkoda....

 • kolektywnie

  Oceniono 39 razy 3

  Pani prezydent jeszcze nie siedzi?

 • bishopandroid

  Oceniono 4 razy 2

  hej, szanuję HGW i uwielbiam to co się dzieje nad Wisłą ale niestety bufetowa nas oszukała. To co otwierała to FRAGMENTY a nie CAŁOŚĆ. Cały czas nie da się przejść ani przejechać od centrum olimpijskiego do mostu łazienkowskiego zatem NIE MA CZEGO świętować !!!. jeśli chodzi o FRAGMENTY bulwarów to gratulacje, tak trzymać !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX