23-letni Tomasz zaginął kilka dni temu. We wtorek policja znalazła jego zwłoki

23-letni Tomasz K., którego dziewczyna napisała do nas z prośbą o pomoc w jego poszukiwaniach, został odnaleziony. Policja znalazła ciało młodego mężczyzny.

23-latek wyszedł z domu na terenie warszawskiego Ursusa we wtorek, 6 czerwca. Nie wrócił do domu na noc. Zaniepokojeni najbliżsi powiadomili policję. Dziennikarze metrowarszawa.pl otrzymali również wiadomość prywatną od dziewczyny Tomasza, która prosiła o pomoc.

Zepsuł mu się samochód?

Mundurowi rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Przez kilka dni nie przyniosła skutku, więc funkcjonariusze opublikowali jego zdjęcie oraz rysopis i zaapelowali o pomoc. 

Równolegle trwały poszukiwania w mediach społecznościowych. Tomasz w dniu zaginięcia miał około godz. 22, skontaktować się ze swoją dziewczyną i powiedzieć jej, że wybiera się na siłownię przy placu Zawiszy w centrum Warszawy.

Jak poinformowali bliscy, około północy miał wysłać sms-a z informacją, że ma problemy z samochodem i jak tylko dotrze na stację benzynową, to się odezwie. Była to ostatnia wiadomość, jaką wysłał. Gdy bliscy próbowali dzwonić, telefon był już wyłączony.

Znaleziono zwłoki

14 czerwca po południu akcja poszukiwawcza została zakończona. O znalezionych zwłokach mężczyzny poinformowała Sabina Stępek z Komendy Rejonowej policji Warszawa III.  

Funkcjonariusze nie podają na razie żadnych szczegółów sprawy.  Nie chcą też zdradzić gdzie i w jakich okolicznościach znaleziono ciało mężczyzny. Sprawa została przekazana do prokuratury w Śródmieściu. Trwa ustalanie przyczyn śmierci Tomasza.

Czasami bomby mogą służyć przyrodzie. Takiej metody sadzenia jeszcze nie widzieliście

Więcej o: