Roma Gąsiorowska otwiera bar w Warszawie. "Najbardziej kreatywny w stolicy"

Przy ul. Burakowskiej 14 rusza nowy projekt Romy Gąsiorowskiej - OtW-arte Latem, czyli nowy bar w stolicy. Przez całe latobędą się tam odbywać "eksperymentalne, odważne" działania kulturalne.

Przy ul. Burakowskiej 14 rusza nowy projekt Romy Gąsiorowskiej – OtW-arte Latem, czyli nowy bar w stolicy - jak mówią organizatorzy - najbardziej kreatywny w całej Warszawie.

Scena klubowa

Przez całe lato, jak czytamy w informacji prasowej, będą się tam odbywać „eksperymentalne, odważne” działania kulturalne i artystyczne oraz imprezy z najlepszymi DJ-ami polskiej i międzynarodowej sceny klubowej.

Projekt rusza w sobotę o godz. 20. - O muzyczne klimaty pierwszego wieczoru i nocy zadba Paweł Szamburski (Lado ABC), który zaprezentuje solowy set z elektroniką i przetworzonym klarnetem/industrial, psycho cocks, raven kick, catgun basement. W drugiej części wieczoru zagrają: Pierre LX (francuski DJ, który występował między innymi w legendarnym londyńskim Fabric), TamilTM i Janurz (electronic dance) - czytamy.

Piątek, 2.06 godz. 20:00-04:00 / wstęp bezpłatny
Sobota, 3.06 godz. 20:00-06:00 / wstęp 15 zł

Burakowska 14 - postindustrialne hale pełne kultury

W styczniu w starych, postindustrialnych halach przy Burakowskiej zorganizowano przestrzeń przeznaczoną na wystawy oraz różne działania kulturalne. Pomysłodawcą i koordynatorem projektu jest Robert Przepiórski z H55, który od wielu lat działa w Warszawie przy inicjatywach kulturalnych i rozrywkowych. Jest m.in. założycielem kultowego miejsca nad rzeką Cud nad Wisłą.

W styczniu i lutym targ działał w 500-metrowej hali, a w marcu przeniósł się na podwórko z leżakami i targami kulinarnymi w wersji azjatyckiej, wegańskiej i słodkiej.

Stres i problemy z koncentracją? Nie pij energetyków. Lepiej idź pobiegać

Więcej o: