Rodzice na chwilę spuścili dzieci z oczu. Rzuciły kamieniem w młodego mężczyznę. Stracił przytomność

27-latek miał wyjątkowego pecha, przechodząc w niedzielę ulicą Rembielińską na warszawskim Bródnie. Dzieci, wyrzucając kamienie z patio, raniły młodego mężczyznę w głowę. Na skutek uderzenia stracił przytomność.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przy ulicy Rembielińskiej 20 na Bródnie. Dwoje dzieci rzucało kamieniami z balkonu w przypadkowych przechodniów. Kilka kamieni trafiło w 27-letniego mężczyznę.

Winne znudzone pięciolatki

- Wszystko rozegrało się ok.19:30. Po przesłuchaniu świadków okazało się, że młody mężczyzna został trafiony kamieniem. Rodzice dwójki pięciolatków przyznali, że za incydentem stoją ich dzieci - mówi w rozmowie z Metrowarszawa.pl sierż. sztab. Paulina Onyszko z komendy rejonowej policji.

Mężczyzna stracił przytomność, według relacji świadków krwawił. Ofiara odzyskała na szczęście przytomność jeszcze przed przyjazdem karetki. Potrzebowała jednak pomocy, aby wstać. Nie wiadomo, w jakim teraz jest obecnie stanie. Mężczyzna nie zawiadomił policji o popełnieniu przestępstwa.

Rodzice wyrazili skruchę

Onyszko dodaje, że policja skieruje wniosek do sądu rodzinnego o zbadanie sytuacji dzieci. Podkreśla jednocześnie, że rodzice wyrazili skruchę. Przekonywali oni, że zostawili dzieci same dosłownie na 5 minut. Badanie alkomatem wykazało też, że nie znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Sierż. sztab. oświadczyła, że policja nie otrzymywała wcześniej podobnych zgłoszeń z tej okolicy. Mieszkańcy mieli jednak wielokrotnie zwracać się z prośbą do administracji o uprzątniecie kamieni z patio.

"Pościgowy reporter" TVP kontratakuje. Tym razem na cel wziął posła Nitrasa

Więcej o:
Komentarze (17)
Rodzice na chwilę spuścili dzieci z oczu. Rzuciły kamieniem w młodego mężczyznę. Stracił przytomność
Zaloguj się
 • anka.pano

  Oceniono 36 razy 14

  Nikt za to nie poniesie odpowiedzialności. Dzieci uczone są, by zrzucać z balkonu co popadnie (tak jak rodzice zrzucają pety) bo chodzi o odstraszanie ludzi z dołu aby nie hałasowali pod oknami. Niech się pan pochwali jak od strony patio zaśmieca się sąsiadów z dołu. W dzisiejszych czasach dzieci nie majstruje się z miłości, to przypadkowe efekty kopulacji seksualnych oraz zamierzony biznes zasiłkowo-pomocowy. Nie ma samorządu gdzie las urzędników nie jest zatrudniony do pomagania tym biedakom co mają dzieci. Oni mają dzieci więc muszą dostać pomoc, przecież te dzieci im podadzą szklankę wody na starość a nas wszystkich uratują, pracując na nasze emerytury. ROTFL. Tymczasem w realu - dzieci czekają na mieszkania rodziców, niech szybciej tatko schodzi z tego świata, a zamiast pracować na "nasze emerytury" te ich dzieci siedzą na bezrobociu i nauczone 500+ będą żerować o zasiłki jak wydorośleją. Patologiczny naród.

 • renkaforever

  Oceniono 16 razy 12

  Dzieci na balkonie, czy sa z doroslymi, czy nie, zawsze sa zagrozeniem dla tych na dole, zawsze uda sie im cos wyrzucic. Lepiej, zeby wyrzucily lalke, niz szklanke lub talerz.

 • jaceq

  Oceniono 5 razy 3

  Widać dzieci były bez winy.

  "Na to Jezus pochyliwszy się rysował palcem po ziemi. Gdy nie przestawali Go pytać, wyprostował się i rzekł im: «Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem». I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi."
  (J 8,8-11)

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 6 razy 2

  Co, gdyby tata wypił 10 minut wcześniej piwo?

 • Jacek Jankowski

  Oceniono 1 raz 1

  Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły
  zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki
  chodnik zapluły, ludzi przepędziły
  siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie

 • rafael42

  Oceniono 1 raz 1

  Polacy, nic się nie stało!

 • popis.pasozyty

  Oceniono 12 razy 0

  A jak mają zachowywać się dzieci w gettach.

 • alraune

  Oceniono 3 razy -1

  Już cztery dni na głównej stronie wisi link do tej wiadomości... po prostu njus miesiąca!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX