Warszawa z lotu ptaka na wideo 360 stopni. Obcokrajowcy zachwyceni miastem

Na stronie miasta w języku angielskim "Fall in love with Warsaw" pojawiło się wideo przedstawiające Warszawę z pokładu helikoptera. Pod postem wypowiada się wielu obcokrajowców. Są zachwyceni miastem.

Wideo zostało ponadto nakręcone kamerą 360 stopni - za pomocą myszki możemy przesuwać obraz, co powoduje, że sami decydujemy, którą stronę Warszawy chcemy obserwować.

Wideo zostało umieszczone na angielskiej stronie miasta - "Fall in love with Warsaw", która przeznaczona jest dla turystów oraz obcokrajowców.

Warszawa jest niesamowita

Pod filmem czytamy same pozytywne komentarze - przede wszystkim osób pochodzących zza granicy. 

Stefania (prawdopodobnie z Włoch) napisała: Jeśli jeszcze was tam nie było, musicie koniecznie pojechać. Miasto jest niesamowite.

- Najlepsze miasto z cudownymi ludźmi - pisze Pedro. - Jestem zakochana w tym mieście i w jednym z mieszkańców - pisze Marie.

Pilot helikoptera przeleciał nad Bulwarami Wiślanymi, Starym Miastem czy Stadionem Narodowym

Więcej o:
Komentarze (6)
Warszawa z lotu ptaka na wideo 360 stopni. Obcokrajowcy zachwyceni miastem
Zaloguj się
 • dinowar

  Oceniono 7 razy 5

  Wszyscy dwaj obcokrajowcy (kto takich określeń dzisiaj używa?) są zachwyceni? No pewnie, tyle w tej Warszawie można 250-metrowych biurowców postawić, setki deweloperskich blokowisk zbudować, a ile z resztki zabytków zburzyć? Gdzie tak można, jak nie w Warszawie?

 • mlody_wyksztalcony_z_miasta

  Oceniono 4 razy 2

  Gazetka adasia zachwyca sie zachwytem obcokrajowców warszawą. Jak jest naparwde? Sprawdziliśmy. POzytywnie o Warszawie wypowiada sie dwoch obcokrajowców i jedna obcokrajowczanka. Pozostała częśc obcokrajowców nienawistnie milczy.

 • rogan

  Oceniono 3 razy -1

  Kamera 360 nie pokaże biedy i tragedii ludzkiej czy to jak Hanka Bufetowa z PO i jej kolesie wyrzucali lokatorów kamienic aby mafia PO mgła przejmować kamienice!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX