Bartycka cała zalana. Samochody brną przez wodę [WIDEO]

Poranna ulewa nie oszczędziła jednej z warszawskich ulic. Samochody jadące Bartycką, próbują przedrzeć się przez głębokie kałuże. Trwa akcja strażaków, którzy odpompowują wodę.

Na miejscu jest nasza reporterka, Sylwia Arlak. Jak donosi, na odcinku około 80-100 metrów jezdnia zamieniła się w rzekę.

Niebezpieczny poziom wody

Na miejscu byli strażacy, którzy odpompowywali wodę już od samego rana. Akcja trwała prawie trzy godziny. 

Jak donosi straż pożarna, poziom wody z samego rana był na tyle wysoki, że obawiano się, że woda zacznie się wdzierać na posesje.

Ulewne deszcze

Przed nami kolejne dwa dni ulewnych deszczy. Problem zalania ulicy Bartyckiem prawdopodobnie się powtórzy. Podobna sytuacja w czasie silnych opadów ma miejsce na Dolinie Służewieckiej.

Więcej o:
Komentarze (13)
Bartycka cała zalana. Samochody brną przez wodę [WIDEO]
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 8 razy 6

  Więcej ciężarówek z piachem, gruch z betonem i innych ciężkich pojazdów obsługujących kolejne rosnące jak grzyby po deszczu składy budowlane i same budowy przy JEDNOCZESNYM odkładaniu latami remontu ulicy, to niedługo będziecie to wszystko w rękach nosić. :-))

 • tylkoturbobenzyna

  Oceniono 5 razy 5

  Kiedy w KOŃCU Bartycka zostanie wyremontowana ???!!! Przecież tam jest istny Bangladesz po każdym deszczu ! Do tego dziury takie że można zęby o kierownicę wybić. I tak jest od kilkunastu lat ! Za mało tam wyborców mieszka czy jak ?

 • pollako

  Oceniono 4 razy 2

  Brak gospodarki wodnej nie ma nowych rowów, drenażu i zbiorników zbierających wody odpadowe i nie ma pieniędzy na konserwacje tych co już są !

 • monoekann

  Oceniono 1 raz 1

  Pchi, toć to mała kałuża... Redaktor powinien zobaczyć zdjęcia z gwiaździstej po każdym przelotnym deszczyku (do ostatniego remontu)... a w trakcie powodzi w 1997 to pontonem dziadek mnie spod bloku na działki zabrał.

 • wesola_pszczulka

  Oceniono 2 razy 0

  nóg dostaly to brna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX